HBO GO Deaktivácia

Otázka

• 0

Dobrý deň. Prosím Vás prečo nemáte políčko na deaktiváciu služby HBO GO, keď na aktiváciu ju máte. Takto by tam človek len klikol a mal by to vybavené raz dva. Ideálne by bolo keby boli vedľa seba. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

v moj telekom to najdes, hoci neviem ci aj na samostatne HBO go. ale mas na to SMS (aspon teraz pocas tej akcie bola), kde nemusis ist na web

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S tou SMS to viem len problém je v tom, že mobil nedrží niektoré SMS. Skrátka sa stratia. A akurát aj tá s deaktivačným kódom. potom som volala na infolinku na deaktiváciu a čakala som, že o deaktivácii príde meil alebo SMS. A skús hádať: NIČ NEPRIŠLO. Takže majú v tom neporiadok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v mobile sa stratia niektore SMS :o , mozno sa aj ta SMS co ti mala prist cestou stratila :D 

inak v moj telekom to vyzera nejak takto, ked kliknes na sipku tak si mozet balik aktivovat a ked na tu ceruzku tak zrusit 

VAS.jpg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tá pani čo som s ňou volala, na to isto zabudla, lebo čo ju zaujímalo viac  bolo predĺženie zmluvy. A jednalo sa o  akciu HBO GO na mesiac zadarmo a na to treba a napíšem, že je to totálna hlúposť poslať SMS s kódom. Niekedy stačilo poslať napr. HBG GO VYP a bolo. Teraz ešte k tomu treba 8 miestny kód 1E . . . . . . . . A ide to len cez SMS podotýkam, lebo som tam volala ešte raz a s inou pani som to vybavila raz dva.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar