Zmena poradia kanálov (Magio GO / Priamo)

Otázka

• 0

Pekný deň,

prosím vás už nejakú dobu pátram ako zmeniť  poradie kanálov na Magio TV.

Pomocou Magio Go mi síce zariadenie MagioBox nájde, no export do zariadenia nefunguje. Okrem iného sa všeobecne presúvanie zdá bez odozvy. Či už zmena oblubenych kanalov. Alebo ich posun.

Priamo v MagioTV tomuto sa chcem vyhnúť, pretože by som s tým strávil asi 2 hodiny. Nakoľko neviem efektívne nájsť ktoré programy vlastne moje magio TV má. Resp. je v tom celkom chaos, niektoré sú HD niektoré SD a niektoré dokonca HD Optik.

Nasiel som sluzbu chcemtotakto.sk ale zial uz nefunguje. 

Prosim vie mi niekto poradit ako pri tom nestravit pol dna nakolko to budem menit na viacerích zariadeniach.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

skúsil som, tento postup nefunguje, pravdepodobne technický problém. Nahlásim to.

Iný postup, bohužiaľ nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V poriadku, 

totiž vo wiki je to jediná možnosť. ( https://www.telekom.sk/wiki/televizia/zmena-poradia-kanalov )

Ad 2, nie je možné spraviť jednoduchú ponuku v prístroji na niekoľko typov štandartných zoradení? 
napríklad slovenské HD prvé a ostatné.
Alebo si ich aspoň ukladať za sebou.

Alebo aj pdfko tu.

Nech clovek len vybera kanal a dava mu poradie.

Toto poradie kanálov je naozaj peklo, neviem kto ho zoraďoval, ale je absolútne nelogické a myslím, že keď ma niekto 3 magioboxy doma tak ho porazí na každom manuálne vyklikávať poradie alebo číselne nahadzovať je práca na deň, pre niekoho kto má rád poriadok je to dôvod na vrátenie.

Snáď sa Vám to podarí vyriešiť.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte poradím zmeniť poradie cez web aplikáciu Magio Go, tak ako je to uvedené vo Wiki.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte poradím zmeniť poradie cez web aplikáciu Magio Go, tak ako je to uvedené vo Wiki.

Včera ste napísali :

"

Dobrý deň,

skúsil som, tento postup nefunguje, pravdepodobne technický problém. Nahlásim to.

Iný postup, bohužiaľ nie je.

"

Už to teda funguje?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preveroval som to a malo by to byť funkčné cez web aplikáciu, tam som to neskúšal. Ide o novú funkciu, doteraz sa cez web nedalo meniť poradie, možnosť zmeny cez web je novinkou aj pre mňa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preveroval som to a malo by to byť funkčné cez web aplikáciu, tam som to neskúšal. Ide o novú funkciu, doteraz sa cez web nedalo meniť poradie, možnosť zmeny cez web je novinkou aj pre mňa.

Myslíte napriamo cez
https://www.magiogo.sk/
?

Práve tade mi to nefunguje.
zariadenie nájdem, no zobrazenie kanálov nekorešponduje so zariadním a ani doň nejdú nahrať.

Existuje iná aplikácia?

magio2.JPG

prvamagio.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, myslel som napriamo. Iná aplikácia už nie je. Počkám na vyjadrenie a nápravu problému. Ak budem mať bližšie info, napíšem Vám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Par rokov dozadu sa dalo menit poradie kanalov cez web, clovek videl vsetky ikonky stanic naraz, drag&drop-om si to popresuval ... , skopiroval na ostatne boxy, skratka parada ... potom niekoho napadlo, ze treba redesign stranok a odvtedy to ide len a len dole vodou ... teraz to jednak nefunguje, jednak vidno v 100% zoome asi az 4 stanice ... skratka parodia

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento problem tu riesime dobrych 5 rokov.. Telekom to netrapi, neviem naco vobec maju toto forum

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zjavne na nic :) najlepsie na tom vsetkom je to, ze aby mi tato stranka vobec isla, musim prejst na mobilne data (orange). cez wifi na magio optike mam smolu, stranka je nedostupna ... velavravne ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak, dakedy sa to dalo robiť cez web a pushnut do všetkých zariadení. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od elektrolackovic
      Dobrý deň dá sa znížiť v magiu sat z balíkal L na balík základný M
    • Od DuskyToth
      Dobrý deň, 
      Mame doma Magio TV cez opticky kábel na niekoľkých TV. Spracovanie signálu realizuje set top box - Magio Box Motorola VIP1002/VIP1002ESL. Všetko funguje ale zakúpil som novy Samsung smart TV so smart ovládačom pričom Smart TV ponúkla možnosť vybrať si z dodávateľov produktov ktorý používam - Orange, Skylink, DIGI, UPC, atď. a taktiež T-Home. Voľba T-Home nefunguje a iné Telekom/Magio možnosti tam nie sú. Chcem sa opýtať, je kompatibilný magio set top box so smart tv a smart ovládačom? Je nejaký typ produktu ktorý viem vyhľadať aby šlo ovládať set top box cez TV? Alebo musím naďalej použivať 2 ovládače? Alebo ešte je možnosť Magio GO, pričom mi je set top box k ničomu.
      Ďakujem
    • Od pemalin
      Zdravim, magio box Arris s HDD sa mi sam od seba vypne, vpredu sa rozsvieti len cervena kontrolka a na nic nereaguje, ani na ovladac, ani na restart vzadu. Ak je vypnuty aspon hodinu a odpojeny od prudu, tak sa nahodi a ide zas nejaku polhodku. Nejake rady, skusenosti? Dik
    • Od Tinoj
      Ahojte,
      tento týždeň nám prišliel do pošty formulár, že v obci plánuje Telekom vybudovať optickú sieť. Dalo by sa nejak bližšie prezistiť informácie, kedy plánujú výkopové práce a podobne?
      Vopred vďaka za odpoveď  
    • Od kjavorcik
      Zaujimalo by ma kam sa mozem obratit s prosbou na opravu chyby v texte.

Aplikacia www.magiogo.sk vypisuje hlasku
      "Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr."
      Konkretne ide o slovo "requestov" ktore by trebalo prelozit do slovenciny.

Nie ze by mi na tom neako zalezalo ale som zvedavy ci sa s tym da nieco robit?

• Od sneiper
      Zdravím.
      Je možné sledovať magio tv aj na inom iptv boxe ako je magio box od telekomu