Dunajska luzna opticky internet

Otázka

• 0

Dobry den,

rad by som sa spytal ci je planovana vystavba optickeho internetu v Dunajskej Luznej na Vodarenskej ulici.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

neevidujem rozpracovaný projekt. Časť ulice je ale pokrytá od 09. 04. 2019.

Preverím, či sa situácia do budúcna zmení.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Losonszki
      Dobry den,
      v Gabcikove by mal byt uz rozpracovany projekt vystavby optickej siete ... viete mi povedat planovany termin dokoncenia/pustenia? Najviac ma momentalne zaujima ulica Druzstevnicka (resp. Druzstevna) a Sportova.
      Vopred dakujem za rychlu odpoved.
    • Od meszaros.peter18
      Dobrý deň, na začiatku mesiaca september začali výkopové práce a začali sa ukladať optické káble na Riečnej ulici v Nových Zámkoch. Chcel sa opýtať, kedy sa plánuje spustiť optický internet v tejto lokalite. Ďakujem 
    • Od JSK
      Kedy bude spustený opticky internet v Kanianke, Košovská ulica
    • Od PHOENTEC
      Kedy bude dostupná optika na Štrbskej ulici v KE ? Fungujem na ADSL ledva 5Mbit a platim za Inernet Magio L...Ako mam namietať dostupnú rýchlost download ?
    • Od marek.novak
      Dobry den,
      v obci Jarna, miestna cast Cifer realizujete vykopove a zmene prace s tahanim optickych kablov. Na hranici pozemku uz mame osadeny stlpik s ukoncenim. Chcem sa spytat, kedy asi ocakavate ukoncenie prac? Majitelov jednotlivych nehnutelnosti budete obvolavat alebo si to mame nejakym sposobom sledovat a nahlasit sa?
      Dakujem
      Marek
    • Od realkaz
      Zdravím chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Cabaj-Čápor. Ďakujem za odpoveď