Dunajska luzna opticky internet

Otázka

• 0

Dobry den,

rad by som sa spytal ci je planovana vystavba optickeho internetu v Dunajskej Luznej na Vodarenskej ulici.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

neevidujem rozpracovaný projekt. Časť ulice je ale pokrytá od 09. 04. 2019.

Preverím, či sa situácia do budúcna zmení.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od viktor.plezel
      Chcem sa spýtať kedy bude prístupná a spustená služba optického internetu na ulici Stromová, mesto Sereď.
      Končí mi viazanosť na ADSL internete a neviem či mám predĺžiť viazanosť alebo počkať s viazanosťou už na internet na optike.
    • Od sklenkav
      Je niekde stranka o aktulanom stave siete v lokalite, alebo informacie o vypadkoch na sieti ?
    • Od matyas12
      Dobrý deň chcel by som sa spýtať či sa neplánuje optický internet v Zamarovciach ja konkrétne býva na ulici Pod Kopánky  fungujeme na internete vzduchom neni to vôbec stabilné viac  ľudí sa nato sťažuje  čo som sa rozprával  furt viac a viac nových domov tu   pribúda určite by bol veľký záujem o optický viem že v okolitých obciach ako je zablatie a kostolná zarečie ste už pokladali optickú sieť čo mi kolega v práci hovoril. Ďakujem za odpoved.
    • Od Rastislav Pečík
      Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem
    • Od Ithares
      Dobry den, mozete mi prosim poradit aky je predpokladany datum spustenia optiky na Ceresnovej ulici v Dunajskej luznej?