Optika v Dunajské Luznej

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

Kedy bude funkčná prípojka na Nových Košariskach 4073. Výkop, chranicky aj prípojky už sú hotové ale stále sa nič nedeje. 

Prosím konečne o konkrétnu odpoveď aj s dátumom spustenia. Všetci tu na to čakáme. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 1

Dobrý deň,

predpokladaný termín spustenia je do 30. 09. 2020.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Smog22 čo mám informáciu aj ja tak je to naozaj do konca Septembra tohto roku. To je plánované dobudovanie lokality Nové Košariská. Ja bývam na Mallinovej a ťahajú to teraz tu už asi 3 týždeň. Asi chcú naraz vykopať a zafúkať celé Nové Košariská a potom to hromadne spustia. Tiež napríklad viem že na Fialkovej je to už asi 2 roky vybudované, no to bola podľa mňa predpríprava, pretože až teraz im tam niekde v smere od Torchu napájali káble. Tie podľa mňa potiahnu ďalej k nám na Malinovú a potom sa to spustí.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si uz snad v Telekome robite **piip** zo svojich zakaznikov a potencionalnych novych zakaznikov? Aby sme kazdy mesiac dostali novy termin? V aprili to malo byt 31.7.2020, v maji to malo byt 31.8.2020 a v juli dostaneme info, ze to bude 30.9.2020?! Na Novych Kosariskach uz 3 mesiace stoja prazdne chranicky na pozemkoch a nic sa nedeje. Cista komedia...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ukončenie realizácie projektu podlieha regulácii úradov a preto môžu tieto procesy brzdiť spustenie a termín sa môže zmeniť. Bohužiaľ, spustenie nie je len v kompetencii Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Patrik na Novych Kosariskach stoja prezdne chranicky od minuleho leta nie 3 mesiace, nedavno ich zafukavali aspon u nas za jazerom co viem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@PatrikFazik tu nekomunikujete so zamestnancomi telekomu. toto je verejné fórum. 

vyjadrenie zamestnanca telekomu poznáte, že jeho meno ružové a má pod ním znak Tcomu.  

ale ak by ste tu chceli počkať na ich odpoveď,  tak to Vám prajem dlhý život. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

predpokladaný termín spustenia je do 30. 09. 2020.

Mirko odkial mas tuto info...vieme dostat takuto info aj od telekomu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odpovede čerpám z oficiálnych zdrojov Telekomu na to určené a poprípade si to overujem na kompetentnom oddelení, a áno, takúto informáciu Vám poskytne aj priamo Telekom.

Mirko odkial mas tuto info...vieme dostat takuto info aj od telekomu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neuveritelne sa stalo skutocnostou. Od minuleho tyzdna je ulica Nove Kosariska pripojena.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od cipoSK
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa zvažuje alebo či je naplánované zavedenie optického internetu v Strážskom na ulici Pod hradom. Tento stav sa tu roky nerieši a už aj obce ako Vinné či Vinianske jazero, Kochanovce, majú optický internet. Sme v "meste" ale ako sto rokov za opicami... Ďakujem pekne za odpoveď. 
    • Od TeryBie
      Zdravím, 
      spísali sme požiadavku na inštaláciu optického internetu, ako bolo odporúčané tu: https://forum.telekom.sk/topic/23550/, a to pred 3 týždňami (19.8.), zatiaľ bez odozvy. Inštaláciu snažíme realizovať už niekoľko mesiacov, ale bez reálneho vyriešenia tejto situácie zo strany Telekomu . Prosím Vás, ako docieliť, aby sa inštalácia optického internetu aj uskutočnila, ideálne ešte v septembri? Dá sa niekde zistiť, v akom stave vybavovania sa naša požiadavka nachádza?
      Ďakujem vopred,