Magiogo biela stranaka

Otázka

• 0

Zdravím.Už par dni mi hapruje magiogo na pc. Zo začiatku to bolo na Chrome prehliadači a teraz už aj na Edge. Slačím odkaz alebo napišem www.magiogo.sk a nepripoji ma ... resp. hore v kartach vidno ten ružový znak magio ale stranka je biela ... viete niekto poradit ... ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ahojte. Mám ten istý problém: stránka sa počas načítavania zobrazí v klasickom zobrazení, no tesne pred celkovým načítaním sa mi zobrazí iba biele okno bez akejkoľvek hlášky. Pred 2-3 dňami mi pritom magio v pohode fungovalo. Native client mám povolený, neviem čo ďalej vyskúšať.

Magio go.png

Editoval/-a keeper2234

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravím Vás, u mňa je ten istý problém, začal tiež približne pred 3 dňami. Začne načítavať stránku, točí koliesko ich ružové a naskočí na pol sekundy magio go a potom hneď biela obrazovka.  Najskôr prestalo ísť vo Firefox a včera nešlo už ani v Chrome a nejde stále. Problém bol aj na telefóne načítať Magio go, ale po preinštalovaní appky sa to nakoniec spustilo. Zaujímavé je, že na jednom počítači to stále ešte ide. Na žiadnych iných nebeží, skúšal som vymazať všetky zariadenia z pamäte v magio go - nepomohlo. Preinštalovanie prehliadačov - nepomohlo. Volal som na technickú podporu, odbili ma na ich strane nie je problém. Vravel som im že nie som jediný, že problém majú aj iný, ale vraj smola u nich nie je problém. Podla mňa robili nejaký update Magia go, pretože tá appka po preinštalovaní začala fungovať. Neviem či to tu chodí niekto aj z Telekomu riešiť problémy na fórum, ale pre spresnenie - u appky to tam vždy písalo - prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr.  A ked viackrát za sebou skúšam refreshnúť stránku v browseri (inak stále robí to že akože načíta a potom biela obrazovka) t k mi to vyhlási tú isto chybu potom. Snáď niekto poradí. Dakujem za pomoc

magiogo.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja so strankou nemam ziadny problem. Pouzivam Firefox. Nacita bez problemov. Skuste si vymazat cache v prehliadacoch.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som skúsil miesto chromu edge .. asi dva dni mi to išlo potom sa začalo diať to iste ... potom som nainštaloval firefox ... zas dva dni a pred par minútami mi to začalo robiť zas ... Mohol by sa už konečne k tomu niekto kompetentný vyjadriť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

taktiez nemam ziaden problem na 2 NTB, magio go v pohode nacita a prehrava, ani raz biela obrazovka, Jamal01 toto je forum, ak chces nejake vyjadrenie tak skus tento link : http://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ ale myslim ze ine ako dostal laFUTURE nedostatnes. Skuste spustit magiogo cez rezim inkognito. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja so strankou nemam ziadny problem. Pouzivam Firefox. Nacita bez problemov. Skuste si vymazat cache v prehliadacoch.

Vďaka EDO, zatiaľ  mi to po vymazaní cache funguje na Chrome. Skúste aj vy ostatní, uvidíme či to pomôže natrvalo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za radu, vymazanie cache pomohlo a všetko už funguje normálne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V pohode, neni zac. Pri blbom nacitavani akejkolvek stranky sa ako prve odporuca mazat cache. Ono by sa to malo samo automomaticky obnovovat, ale evidentne to niekedy zblbne tak treba manualne precistit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od kjavorcik
      Zaujimalo by ma kam sa mozem obratit s prosbou na opravu chyby v texte.

Aplikacia www.magiogo.sk vypisuje hlasku
      "Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr."
      Konkretne ide o slovo "requestov" ktore by trebalo prelozit do slovenciny.

Nie ze by mi na tom neako zalezalo ale som zvedavy ci sa s tym da nieco robit?

• Od ABLACHO4
      Toto je neustála informácia a ďalej ma nepustí.
      A idem cez google chrome. Viete mi poradoiť, kde je chyba?
      Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr.
    • Od cenculsk
      uz ma fakt prestalo bavit, ze od minuleho tyzdna mi magio go po prihlaseni vypisuje " Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr. "
      ziada o riesenie. rady typu zmazat cache a podobne nefunguju. na milion percent nefunguju. rovnake spravanie je vo firefoxe aj microsoft edge.
    • Od richardjanac
      Pekný deň,

prosím vás už nejakú dobu pátram ako zmeniť  poradie kanálov na Magio TV.

Pomocou Magio Go mi síce zariadenie MagioBox nájde, no export do zariadenia nefunguje. Okrem iného sa všeobecne presúvanie zdá bez odozvy. Či už zmena oblubenych kanalov. Alebo ich posun.

Priamo v MagioTV tomuto sa chcem vyhnúť, pretože by som s tým strávil asi 2 hodiny. Nakoľko neviem efektívne nájsť ktoré programy vlastne moje magio TV má. Resp. je v tom celkom chaos, niektoré sú HD niektoré SD a niektoré dokonca HD Optik.

Nasiel som sluzbu chcemtotakto.sk ale zial uz nefunguje. 

Prosim vie mi niekto poradit ako pri tom nestravit pol dna nakolko to budem menit na viacerích zariadeniach.
    • Od daniel9494
      Dobrý deň, vie mi niekto poradiť či funguje Magio GO na Xiaomi MI Tv Box S po aktualizácii na Android 9? Ďakujem.
    • Od mipamula
      existuje verzia magio go pre starsi android, napr. pre 4.3?