zriadenie opt. pripojenia internetu

Otázka

 • 0

Dobrý deň,

cca 2 roky dozadu mi prišla ponuka montáže prípojky opt. internetu od partnerskej firmy Telekomu. Samozrejme som akceptoval hneď všetkými desiatimi. Keď sa po nejakom čase nič nedialo, kontaktoval som firmu, či dohoda stále trvá, potom ešte asi 2x až som to vzdal. Aká je prosím šanca, že bude poriadne internetové pripojenie aj na Inoveckej  ulici v Hlohovci, či stále budete optikou preferovať len činžiaky a námestia...

                                           Ďakujem

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

 • 0

Pridal (editované)

Ahoj @vincent55 mohlo sa stat ze suhlasilo malo domov tak to padlo a neuskutocnilo sa. Alebo prebehli nejake vykopove prace?

Avsak na toto by ti mohol dat blizsie info @Mirko😉

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Pozriem sa na to ;) 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Na danej ulici neevidujem rozpracovaný projekt, čiže môže byť že pre nezáujem sa nerealizoval. Realizácia však nie je vylúčená, informujem sa ešte u kompetentných na plánované rozšírenie a dám vedieť.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Preveril som Vám to. Aktuálne prebiehajú rokovania s mestom, nakoľko mesto dáva neštandardné podmienky, ktoré sú pre Telekom ťažko realizovateľné.

Uvidíme, ako bude proces pokračovať. Ale je to v realizácii.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkachsidebar
 • Podobný obsah

  • Od Tomas898
   Dobrý chcem sa opýtať či a kedy je plánované pokritie optikou v obci Cestice asi pred dvoma rokmi mi prisla SMS že už čoskoro dokoca je cez dedinu potiahnutý opticky kábel do vedľajšej dediny ale u nás stále nič 
  • Od menotmobile
   Kedy možme očakávať spustenie optiky v Dunajskej Lužnej, Poľná ulica? Peter
  • Od IvanBilohuscin
   Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 
   Bilohuščin
  • Od forgi96
   Dobrý deň
   prosím Vás o preverenie plánovania Optického internetu v lokalite Galanta, Krásna ul. Momentálne je dostupné ADSL pripojenie, ktoré je však veľmi slabé. Cca pred rokom ťahali optické káble na Priečnej ul, avšak iba do polovice ulice. Chcel by som sa opýtať, že kedy to plánujete rozšíriť?
   Ďakujem
    
  • Od JustMilan
   Dobrý deň od v tedy ako nám bol nastavený optický internet s výhodou  Vyšší variant (L) služby za cenu nižšieho (M) na 3 mesiace Nemáme dostatočnú rýchlosť akú poskytujete. Internetový kábel je v poriadku a reštart routera nič nezmenil pri meraní rýchlosti rýchlosť bola : 27/27 Mb/s , rýchlosť by sme mali mať  250/25 Mb/s . V domácnosti máme internet aj od inej firmy , na routery nám nejde 4 port. Od 22:00 nám na mobilných  telefónoch nefujguje internet , taktiež sa nemôžeme dovolať technikovi. Vedeli by ste nám nejako opraviť tieto chyby? Ďakujem za odpoveď
    
  • Od lukaskrisak
   Posledne tyzdne mam caste vypadky urcitych stranok ked som pripojeny k internetu cez Telekom router, ci uz kablom alebo wifi. Napriklad www.google.com vypadava denne, pokial www.google.sk funguje stale.
   Problem je ihned vyrieseny ked si manualne prepnem v PC/mobile na ine DNS ako napr 8.8.8.8. Mate tiez podobny problem s Telekom DNS servrami?
   Preco DNS od Telekomu maju denne vypadky urcitych adries? 
   V nastaveniach routra sa DNS ani neda prestavit z tych Telekom na Google, je tam napevno ich DNS:
   195.146.128.62
   195.146.132.58

   Navyse tieto prednastavene adresy su ine od tych co maju na webe https://www.telekom.sk/wiki/internet/zakladne-nastavenia-siete
   195.146.128.60
   195.146.132.59