Huawei p30 vs Samsung A71 vs Xiaomi mi note 9 pro

Otázka

• 0

Čaute. Vie niekto poradiť, ktorý z týchto mobilov by ste si vybrali. Prikláňam sa ku P30 koli fotkám. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Všetky tri sú dobrý výber. P30 pro som nastavoval cez víkend, prebehlo veľa aktualizácii, avšak napríklad nesedelo ochranné sklo nakoľko je tam ohnutý displej. Inak za seba sa priklanam za Xiaomi. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Všetky tri sú dobrý výber. P30 pro som nastavoval cez víkend, prebehlo veľa aktualizácii, avšak napríklad nesedelo ochranné sklo nakoľko je tam ohnutý displej. Inak za seba sa priklanam za Xiaomi. 

ale on sa nepyta na ziadnu P30 Pro so zahnutym displejom, ale na P30 ktora zahnuty displej nema.

ak potrebujes porovnat parametre vedla seba tak skus tu

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9530&idPhone2=9995&idPhone3=10217

(budes si tam musiet tie telefony do porovnanie nahadzat, myslel som ze v tom linku zostanu zachovane, btw Mi note 9 pro je tusim Redmi Note 9 pro, vsak?)

pri niektorych modeloch su obcas v tabulke na spodku aj benchmark vysledky hrubeho vykonu ak aj to potrebujes... 

co sa tyka fotenia tak urcite P30, ale ani ta A71 nebude urcite spatna (cenovo neviem ako su na tom tieto telefony).

ja som videl A20e ako foti a napr pri porovnani s p20 starsim huaweiom mala "kalkulacka" od Samsungu navrch aj za denneho svetla, A20e chapes?!

dalsia vec vsetky tri tebou spominane telefony maju rozne typy displejov OLED vs AMOLED vs IPS... 

ak sa rozhodujes pre fotenie tak si precitaj recenzie na vsetky a samozrejme ako fotia ak ti ide o fotenie. No a neohrni ani youtube recenziami, ceskymi ale aj slovenskymi. 

Editoval/-a emkejx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak sa rozhodujem medzi samsung A71 a huawei P30 .Ktorý by ste zobrali,keby preferujete fotenie,lebo vykon už tie mobily maju dostatočny na bežné používanie.Samsung má širšie 12mm ohnisko tak fakt neviem. Huawei len cez kuriera tak neviem či skočiť dotoho samsungu .Bateria tiež neviem kedže samsung má väčší displey.Viete mi poradiť?  :) Dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Vykonovo je podla benchmarkov lepsia P30. Bateriovo je na tom lepsie samsung. Lenze samsung ma aj o dost vacsi displej, 6,7" je uz takmer 7" to mali kedysi tablety a hmotnost je uz tiez dost... Co sa tyka fotakov tak tu moze byt rozdiel jasny, kedze p30 je vyse rok stary model kdez to samsung ma 2 mesiace?! Samsung ponuka macro objektiv, p30 zase 3x opticky zoom. Treba si kuk porovnanie ako fotia a co ti viac vyhovuje. Ultrawide ma p30 16mpx 17mm a samsung 12mpx a 12mm. Ale to si musis porovnat najlepsie rovnaka scena. Co sa tyka dodania to ze pride kurierom je nejaky problem?! Btw video moznosti ma lepsie samsung. 

Editoval/-a emkejx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mexican
      Včera som sa vrátil z dovolenky (toto píšem preto že predpokladám možný súvis s dočasným pobytom v inej krajine). Doma som potreboval zaplatiť za parkovné prostretníctvom SMS ma číslo 2200 a bol som trochu prekvapený jednou vecou.
      Po zadaní čísla 2200 mi telefón nezobrazil predchádzajúcu komunikáciu s daným telefónnym čislom, kde som doteraz videl všetky minulé SMS ktorými som platil za parkovné ako aj potvrdzovacie SMS o zaplatení atď. Po odoslaní SMS na číslo 2200 mi prišla potvrdzovacia SMS z čísla +432200 ako keby z Rakúska. A zrazu som v zozname správ videl pod číslom +432200 všetky predchádzajúce SMS ktoré som postrádal keď som ja odosielal SMS za parkovanie. To znamená že všetkú minulú komunikáciu (odoslané aj prijaté správy) s číslom 2200 vidím teraz pod číslom +432200. Správy ktorými som platil včera za parkovné však vidím pod číslom 2200. T.j. od včera mám dve vlákna komunikácie. Jedno pre číslo 2200 kde vidím dve odoslané správy zo včera a druhú pre +432200 kde vidím dve potvrdzujúce správy zo včera plus archív správ z minulosti.
      Ešte som si skontroloval nastavenie aplikácie Messages a mám tam ako svoju aktuálnu krajinu Slovensko (zvolené automaticky)
      Jedná sa o telefón Samsung Galaxy S21 a mám v ňom najnovšiu verziu softwaru nainštalovanú začiatkom januára 2022.

Viete niekto poradiť ako to dať do poriadku?
    • Od frto975
      MagioGo na Samsumsung smart TV
      Ovladac k TV:  SAMSUNG BN59-01327B SILVER
      Ako sa dostat k hornemu menu kde su nahravky, program atd? Alebo ako sa inak dostat k nahravkam na MagioGO?
    • Od Erik Schweighofer
      Ahojte,
      ake je admin heslo k  Huawei  B2368-66?
      default "admin:CPE@huawei" nefunguje.
      Vdaka
    • Od Hamlik
      Kedy bude dostupný Samsung Galaxy S21 Ultra?
    • Od szabova.danus
      Chcem sa spýtať na aplikáciu Google v telefóne HUAVEI či funguje alebo nie. Ďakujem za odpoveď 
    • Od 6075jku6075
      Zdravim,
      ma notebook  HUAWEI Matebook D15 z ponuky Telekomu naozaj procesor : Intel® Core ™ i5-10210U pamat 16GB DDR4 RAM a disk 512GB SSD?
      Videl som v predaji len verzie kde je AMD procesor,8GB RAM a 256GB SSD.