Otázka

• 0

Mám aktivovaný mesiac zadarmo HBO GO. Nebudem mať budúci mesiac čas sledovať túto službu tak by som ju chcela deaktivovať, no nejde mi odoslať deaktivačnú sms. Mám vyplnený text HBO GO VYP číslo používateľa a posielam na tel. číslo telekomu. Iné sms mi odosiela. Nerada by som platila za niečo čo nebudem využívať. Vie mi niekto poradiť iný spôsob ako službu deaktivovať? Má niekto podobný problém? Ďakujem. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

namiesto cisla pouzivatela zadaj TV ID kod, ktory si dostala v SMS sprave pri aktivacii HBO GO 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

namiesto cisla pouzivatela zadaj TV ID kod, ktory si dostala v SMS sprave pri aktivacii HBO GO 

Vďaka, ale nefunguje ani to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

posielala si SMS v takomto tvare ?

V pripade, ze si zelate sluzbu deaktivovat, poslite, prosim, SMS na cislo 0903333188  do 12.06.2020 v tvare Text SMS - HBO GO VYP 1E*T*Q*8*T. Telekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam ten isty problem. Deaktovacia neprebehla -  potvrdili mi to na zakaznickom centre a odporuculi napisat email cez kontakty formular uvedeny vyssie.

Ocividne deaktivacia formou SMS nie je funkcna. Som zvedavy kolko ludi v dobrej viere zrusi sluzbu cez SMS a sluzba ostane aktivna a samozrejme zauctovana v dalsom mesiaci :)

PS:
Ani aktivivanie cez SMS nefungovala mesiac doszadu. Musel som tak urobit cez web stranku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nakoniec som išla zrušiť do pobočky. Vďaka za link na kontaktný formulár, niekomu možno pomôže. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lucka
      V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí.  Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“
      Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.
      Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
      Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
      Neuveriteľne živé a realistické farby.
      Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

• Od tatarkovas
      Zsravim chcem sa spytat pozeram cennik mobilnych zariadeni a vydim tam ze dopredaj Samsung A70 ale ked si ho chcem.objednat v ponuke nieje ako sa k nemu dostat Dakujem
    • Od slatra77
      Dobrý deň, po prijatí sms s aktivačným kódom, mi píše pri registrácii, že kód je neplatný. Kód mám určite dobrý tak neviem kde je problém 
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od Lucka
      Ahojte,
      až do 21. júna si môžete k akémukoľvek Magio internetu, Magio televízii, Magio GO, T paušálu alebo paušálu ÁNO či Happy nezáväzne aktivovať zadarmo HBO GO na 30 dní. Akcia je pre nových aj existujúcich zákazníkov.
      Existujúcim zákazníkom bude akcia aktivovaná automaticky. O blížiacom sa konci akcie a možnom predĺžení alebo deaktivácii vás včas upozorní SMS správa.
      Viac o akcii sa dočítate tu 
      Upozorňujem, že novým zákazníkom sa služba aktivuje po 24 hodinách od aktivácie.
      Ktorý film z HBO GO si pustíte na svojom zariadení ako prvý? J

Lucka

• Od RadovanDojcinovic
      Dobrý deň, zaujímalo by ma že dokedy od aktivácie HBO GO cez akciu by mi akože mala prísť "notifikácia s ďalšími instrukciami". nakoľko keď sa skúsim znova zaregistrovať na HBO GO na 30 dni zadarmo tak mi napíše  "Pre Vaše číslo adresáta ponuka "HBO GO na 30 dní zadarmo" už bola využitá. Akciu nie je možné využiť opakovane"
      Žiaľ využitá nebola, nakoľko mi nič neprišlo.. stále čakám na tu notifikáciu a info no nič nechodí