Otázka

• 0

Dobry deň,

v obci Prietržka (okres Skalica) je uložená v zemi chránička na opticky kábel. Optická sieť avšak nebola realizovaná.  Je možné pri vytvorení petície uprednostniť natiahnutia optickej siete?
Ak áno aké náležitosti má petícia obsahovať? Prípadne aký postup pri záujme viacerých domácností je treba k realizácii?

https://www.google.sk/maps/place/Božie+muky/@48.8062267,17.1967387,17z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x4713318012a6567f:0x400f7d1c696f130!2s908+49+Prietržka!3b1!8m2!3d48.8050237!4d17.1960837!3m4!1s0x47133228fcb68a27:0x985006044c7d86dd!8m2!3d48.8035883!4d17.1972138

s pozdravom

MB

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

je možné, že je lokalita v pláne rozširovania pokrytia, a teda nebude potrebné spisovať petíciu. Preverím Vám to a dám vedieť.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem pekne, počkám. Ak by sa Vám podarilo preveriť budem rád. Napíšete sem? :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem pekne, počkám. Ak by sa Vám podarilo preveriť budem rád. Napíšete sem? :)

Samozrejme. Ešte čakám na odpoveď, akonáhle ju budem mať, píšem :).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lokalita je v pláne rozširovania pokrytia, čiže v budúcnosti sa bude realizovať projekt. Presný termín mi ale určiť nevedeli.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od papirek99
      Zdravím   neviete  na kedy je  plánovaná výstavba optickej siete v obci Cerová   Ďík 
    • Od spakino
      Dobrý  deň  prosím vás dá  sa prejsť  z  balíka XL na M počas viazanosti  Ďakujem 
    • Od LagoSk
      Dobrý deň mám problém na pc mi nejde internet iba wifi keď skúsim dať automatickú opravu wifi tak mi to vypíše že wifi nemá platnú konfifuráciu protokolu ip skúšal som rôzne veci aj preinštalovať windows ale nepomohlo. Skúšal som aj pozerať rôzne fóra a tam sa písalo niečo v tom zmysle že router nedodáva adaptéru ip alebo niečo také.
      Prosím o pomoc dopredu ďakujem
    • Od matusik484
      Dobrý deň
      Nechcel som na toto otvárať zbytočne novú tému, ale chcel by som sa poradiť či je momentálne lepšie podať žiadosť o pokrytie VDSL alebo Optiky FTTH ?
      Jeden pán mi písal že v aj v menšich obciach by sa mali budovať optické infraštruktúry.
      Ale pochybujem žeby kvôli niekoľkým podnetom začali to tu celé rozkopávať, takže myslím radšej na VDSL

Vopred Ďakujem !

• Od Patrik32
      ahojte
      mám optické pripojenie od Telekomu, je tam optický prevodník Huawei HG8240, za ním som mal svoj router Microtik, kedže má 10 rokov som sa rozhodol zakúpiť  TP LINK Archer 2300, je zapojený do portu internet, ale konektivita nejde.Čo robím zle? Je to podmienené registráciou MAC adresy alebo to nie je vhodný wifi router? Vopred ďakujem za odpovede