LTE na doma

Otázka

• 0

Ako prejsť  s Magio infernetu M-Adsl na LTE na doma ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od servisak2432
      Dobrý deň. Mohli by ste už konečne zaplatiť človeka namiesto robotického MAREKA, za normálneho človeka a šetriť na iných miestach a nie na ľuďoch čo vytvárajú hodnoty. Dnes mi napríklad už dvakrát vypadol INTERNET, . Načo tu oblbujete normálnych pracujúcich ľudí aby si dali zriadiť INTERNET od Vás,keď to u Vás ide len pol hodinu aj to s problémom.Od 27.2. nahlasujem poruchu výpadku telefónnej linky  a trvá to do dnešného dňa. Začalo to Dňa, 27.2,31.3,31.3,31.3,6.4,19.4,12.5,30.5,31.5,1.6,1.6,11.6,15.6 a dnes  mi 2x vypadol INTERNET A PEVNÁ LINKA o 22:50-22:52hod, stačí Vám to? kašlem na takúto spoločnosť. A vy ešte požadujete načas zaplatiť faktúru , za takéto služby.Niekto tam u Vás nemá isto chrbtovú kosť ako sa hovorí. Prajem pekný deň. Zatial ešte Váš klient. PS: už nie dlho.
    • Od marek212521
      Dobrý deň, mám pár dní internet od Telekomu a chcem sa spýtať na nejakú formu kontroly. Pretože vyhľadávač na PC mi nechce nájsť bežné stránky na internete, či sú to názvy seriálov, zubárov a iné bežné veci na internete, ktoré by nemali podliehať rodičovskej kontrole. Rodičovskú kontrolu som vypol a na mobilnom zariadení mi vyhľadá čokoľvek čo potrebujem, ale na PC sa nič nezmenilo, pri bežných stránkach vypíše že adresu IP servera sa nepodarilo nájsť. 
    • Od r.hlubinak
      Ahojte, mam taku otázku. Mam opticky internet XL 600/60 a teraz neviem ci je chyba na mojej strane alebo niekde inde, ale to slubovane dočasne zrýchlenie na 1Gbit u mna doteraz neprebehlo. Nieze by som to vylozene potreboval, ale chcel by som vediet kde moze byt problem. Zijem v panelaku, wifi modem mam si myslim slušný (Asus RT-AC87U), tak preco iny ano a ja nie. Dakujem za kazdu odpoved😊
    • Od florasystem
      Chcem sa opýtať na dostupnosť optického internetu na Kamennej ulici v Žiline. Optiku tu budovali minulý rok ale na mape dostupnosti stále nie je.
    • Od Kubo20
      Dobrý deň, 
      vedel by mi niekto pomôcť s presmerovaním portov? Už som čítal viacero tém na fóre ale nič nefunguje. Ak by ste mi niekto vedeli pomôcť bol by som vďačný.

• Od GIGN1987
      Zdar,
      idem si po radu čo robiť. Dňa 17.6.2020 mi vypadli všetky 3 služby na adsl2+ pripojení. Nefungoval internet ani televízor pevnú linku som neskúšal ale to je nepodstatné. Dňa 18.6.2020 prišiel technik niečo pomeral a služby začali fungovať. V tom čase som nebol doma tak neviem čo sa presne robilo doma bol brat. Používal som vlastný Asus DSL-AC68U modemový router cez neho mi fungovala aj magio televízia. Po oprave poruchy sa mi tento môj modemový router ani za svet nevie spojiť s DSLAM ledka dsl na routri len bliká veľmi pomaly niekedy aj zhasne a v administracií sa píše link down, wait for init alebo initializing no nikdy sa nepripojí. Pred poruchou to fungovalo korektne a žiadne zásahy som nerobil. Pripojií sa len dodaný ADB VV3212 ktorý ale ja nemám rád lebo je pomalý málo výkonný a blbne. Blbne nedokázateľným seknutím kedy internet ide ale napríklad TeamSpeak nie alebo nejde odoslať e-mail z programu outlook. Zažil som to tak viem a nikto mi nebude hovoriť opak. Moja otázka znie čo sa zmenilo resp. čo spôsobilo že môj iba 2 mesiac predvázkovaný router nieje schopný sa pripojiť.

Ďakujem za odpoveď