Otázka

• 0

Dobrý deň. Sledujem reklamy o zrýchlovaní internetu...už pár krát sa u nás v baráku spisoval zoznam zájemcov a ich súhlas so zriadením optiky. Vie mi niekto povedať ako to vyzerá s optikou od Telekomu v Novom Meste nad Váhom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň. Sledujem reklamy o zrýchlovaní internetu...už pár krát sa u nás v baráku spisoval zoznam zájemcov a ich súhlas so zriadením optiky. Vie mi niekto povedať ako to vyzerá s optikou od Telekomu v Novom Meste nad Váhom?

viacero ulic je tam rozrobenych

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viacero ulic je tam rozrobenych

dakujem. viete mi povedat aj konkretne? a prip kedy bude pripjenie funkcne?

piestanska a malinovskeho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem. viete mi povedat aj konkretne? a prip kedy bude pripjenie funkcne?

piestanska a malinovskeho

Piestansku mi nenaslo ale na Malinovskeho sa modernizuje siet na baze FTTC (Fiber to the Curb) zrejme sa robi remote DSLAM na VDSL rychlost do 30 Mbit planovany datum ukoncenia je do 31.1.2021... FTTH riesenie tam neevidujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Piestansku mi nenaslo ale na Malinovskeho sa modernizuje siet na baze FTTC (Fiber to the Curb) zrejme sa robi remote DSLAM na VDSL rychlost do 30 Mbit planovany datum ukoncenia je do 31.1.2021... FTTH riesenie tam neevidujem

piestanska sa vraj mala robit medzi prvymi..tam je to uplna hroza..neda sa ani magio nainstalovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

piestanska sa vraj mala robit medzi prvymi..tam je to uplna hroza..neda sa ani magio nainstalovat

stare vedenia este volade hlinik s izolaciou papier-vzduch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

stare vedenia este volade hlinik s izolaciou papier-vzduch

presne..a ako vidim tak zmena sa nechysta

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne..a ako vidim tak zmena sa nechysta

pošlem podnet na zlepšenie pokrytia v lokalite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pošlem podnet na zlepšenie pokrytia v lokalite.

dik..zvysi sa tym sanca na zmenu?

na tejto ulici su bytovky s velkym poctom bytov..zaujem je urcite o zmenu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zvyčajne sa na to berie ohľad, verím že šanca sa zvýši.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tomas898
      Dobrý chcem sa opýtať či a kedy je plánované pokritie optikou v obci Cestice asi pred dvoma rokmi mi prisla SMS že už čoskoro dokoca je cez dedinu potiahnutý opticky kábel do vedľajšej dediny ale u nás stále nič 
    • Od menotmobile
      Kedy možme očakávať spustenie optiky v Dunajskej Lužnej, Poľná ulica? Peter
    • Od IvanBilohuscin
      Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 
      Bilohuščin
    • Od marianst
      Zdravin Vas. Bude sa pridavat profil 35b supervectoring? Ked je optika v nedohladne.
    • Od forgi96
      Dobrý deň
      prosím Vás o preverenie plánovania Optického internetu v lokalite Galanta, Krásna ul. Momentálne je dostupné ADSL pripojenie, ktoré je však veľmi slabé. Cca pred rokom ťahali optické káble na Priečnej ul, avšak iba do polovice ulice. Chcel by som sa opýtať, že kedy to plánujete rozšíriť?
      Ďakujem