Akcia nekonečné data

Otázka

• 0

Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ja a moji známi (v Magente 1) máme nekonečné dáta v plnej rýchlosti - tak ako aj dáta v paušáloch - 4G

Editoval/-a liberty1964

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

slowrock žiadne dátové obmedzenia nie sú pri dátach 1000GB. Problém hľadaj na infolinke, prípadne volaj technickú linku 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja taktiež využívam neobmedzené dáta na Máj a neevidujem žiadne obmedzenie rýchlosti.

Skús vypnúť zapnúť telefón, skontrolovať či je zapnuté 4G  a ak sa rýchlosť nezvýši, tak kontaktuj technickú podporu.

Poprípade nahraj screenshot speedtestu že ako moc to je pomalé.

IMG_6204.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takto nejak je to pomalé :D

100821098_2361606554136832_1334973146670825472_n.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to je teda veľmi pomalé, treba volat na 0800 123 777 a poriešit to s nimi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@slowrock, skús to prípadne otestovať   vonku, alebo na inom mieste,  mne idú dáta z paušálu aj akciové rovnakou rýchlosťou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na 0800 nic neporiesia, ma tam mizerny signal, prakticky ziadny, takze to lepsie nepojde

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sem tam si spustim speedmeter a rychlost v lokalite co sa nachadzam je v poriadku (17.5 som bol na chate preto je tam 28,4Mbit/s)

u teba mas 4G ale ani jednu ciarku, tak je to pokrytim. Skus to premerat niekde vonku, napriklad u segry mam v dome skoro ziadnu rychlost, je to ale asi konstrukciou domu.

WhatsApp Image 2020-05-26 at 10.23.46 (1).jpegWhatsApp Image 2020-05-26 at 10.23.46.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od sagaras
      Mal som dual SIM. SIM1 s internetom v mobile, SIM2 s volaniami. Chcel som zmeniť oba paušály a tak som si to dal previesť na SIM2 a zmeniť úroveň paušálu. Povedali mi, že už je to aktivované ale musím za mesiac júl zaplatiť oba paušály. Všetko fungovalo normálne. Ale prišiel prvý august a SIM1 sa deaktivovala a na SIM2 mi neaktivovalo internet v mobile. Pozrel som nastavenia v mobile, dokonca som zmenil mobil. Chyba je zjavne na strane Telekomu a ja to nemôžem s nimi riešiť, lebo oni si ešte cez víkend dovolia nemať podporu platiacemu zákazníkovi. Čo mám robiť?
    • Od savanya
      Dobrý deň!
      Včera sme obnovili zmluvu so spoločnosťou Telekom. Dostali sme sa do balíku L+, avšak od včera nefunguje VPN (PPTP, OpenVPN) , a to ani z domu do práce, ani naopak.
      Ako by sa to dalo vyriešiť?
      Ďakujem za odpoveď!
    • Od Wolfik
      Zdravím asi pred 2 týždňami som požiadal o prenos čísla do Telekomu a stále nič. Čo s tým ? Ďakujem za odpovede .
    • Od JaVoloda
      Dobry den,
      Mam problemy s pripojenim Huawei EchoLive HG8145V5 v Bridge mode na ASUS RT-AC68U, vie mi niekto prosim poradit ako to nastavit?
      Na HG8145 svietia LED: POWER, PON, LAN1, WAN
      Na RT AC68U svietia WAN, WIFI 2.4 a 5G, 
      Po spusteni Quick Internet Setup PPPoE (na ASUS) sa priebeh nastavovania zasekol po zadani nazvu a hesla zaslaneho SMS  Telekomom. Vysledok maunalnej instalacie je Internet Status: Disconected
      Dakujem

• Od romanjek
      Podporuje Easy Pecka SIM karta internet 2G alebo 3G? Mám dva mobily, ktoré nepodporujú 4G a nejde mi na nich spustiť internet 3G. Nastavenia APN mám správne, jeden mobil si ich stiahol sám aj pre internet aj APN. Či už len 4G funguje?
    • Od stevo.buhla
      pri paušali L nemam data navyše aj ked som v Magente