Opticky internet Kladzany

Otázka

• 0

Dobry vecer chcel by som sa opytat kedy uz bude opticky internet v dedine Kladzany lebo ja sam mam magio internet vzduchom a mam 500gb dat a vzdy to dojde a musim aktivovat po 10gb za 10e a nebudem stale platit viac lebo nie je optika treba mi aj domace zo školy posielat nikdy nemam internet prosim vela ludom by to pomohlo v dedine.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od cipoSK
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa zvažuje alebo či je naplánované zavedenie optického internetu v Strážskom na ulici Pod hradom. Tento stav sa tu roky nerieši a už aj obce ako Vinné či Vinianske jazero, Kochanovce, majú optický internet. Sme v "meste" ale ako sto rokov za opicami... Ďakujem pekne za odpoveď. 
    • Od TeryBie
      Zdravím, 
      spísali sme požiadavku na inštaláciu optického internetu, ako bolo odporúčané tu: https://forum.telekom.sk/topic/23550/, a to pred 3 týždňami (19.8.), zatiaľ bez odozvy. Inštaláciu snažíme realizovať už niekoľko mesiacov, ale bez reálneho vyriešenia tejto situácie zo strany Telekomu . Prosím Vás, ako docieliť, aby sa inštalácia optického internetu aj uskutočnila, ideálne ešte v septembri? Dá sa niekde zistiť, v akom stave vybavovania sa naša požiadavka nachádza?
      Ďakujem vopred,
    • Od niko4ever
      Dobrý deň prajem,
      v akom termine bude  Telekom budovať optiku v lokalite Tri vody, Malinovo? Videl som stavebne povolenie + Telekom ma optiku tesne pred vstupom do Troch vod. Momentalne Telekom buduje optiku v centralnej casti obce, u nas sa zatial nic nedeje, zaujem by bol. 
      Ďakujem

• Od TeryBie
      Už od novembra 2020 máme v Novom Meste nad Váhom (ul. Bernolákova) nachystané káble optického internetu Telekom, ale k samotnej inštalácii ešte nedošlo (pritom ľudia, ktorí majú iného operátora už optický internet majú niekoľko mesiacov). Kedy môžeme inštaláciu očakávať? Nevie nám to povedať ani firma, kt. tieto práce vykonávala (len to, že Bernolákova ulica bola zadaná do systému Telekomu vo februári 2021), ani predajné miesto Telekomu v NM. Ďakujem vopred!