Dostupnost sluzby pre Obec Podolie

Otázka

• 0

Dobry den,

uz nieco cez rok subdodavatelska firma SupTel realizovala pre Telekom v obci Podolie, Castkovce... a dalsich dedinach v okrese Nove Mesto nad Vahom vykopove prace a pokladku optickeho internetu. Na vasej stranke teraz specificky pre obec Podolie, bola dostupnost max. ADSL. Sluzba opticky internet bola spustena, niektori ludia uz maju aj opticky internet, ale vasa stranka o dostupnosti poskytuje nespravne informacie. V obecnom rozhlase dokonca aj vyhlasovali spustenie a pre ludi moznost sa pripojit. Kedy bude tato databaza aktualizovana a dostupnost sluzieb spravne zobrazena na webe? Mapa dostupnosti ukazuje pripojky spravne, ale pre konkretne adresy dostupnost nulova. Vid. obrazok.

Dakujem za odpoved.

telekom.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj, treba zavolat na 0800 123456 a preverit si dostupnost, popripade ist na najblizsiu pobocku Telekomu. To co je v casti "Dostupnost sluzieb" nie je vzdy spolahlive.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

mapa pokrytia zvyčajne zobrazuje zlé informácie. V obci Častkovce vidím optiku dostupnú od 09. 12. 2019, ale e-shop to nezobrazuje. 

V Podolí by sa mala spustiť do 31. 10. 2020, výstavba zatiaľ nie je oficiálne dokončená. 

Kontaktujte preto zákaznícku linku 0800 123 456 alebo napíšte cez kontaktný formulár http://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ a požiadajte o preverenie pokrytia (keďže podľa obce by sa už služby mali dať objednať.). 

Screenshot mapy pokrytia zobrazuje VDSL pripojenie, v e-shope Vám službu nepovolí objednať pravdepodobne z dôvodu, že nie je voľný port na ústredni. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den p. Mirko, Skusim cez kontaktny formular. Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od madrian
      Čoskoro bude dostupná optika v mojej lokalite a mal by som nejaké otázky. Určite by som chcel používať svoj (Ubiquiti) router . To už viem, že od Telekom dostanem ONT zariadenie ktoré treba prepnúť do bridge módu. Alebo netreba? Čítal som tu na fóre, že keď nie je aktivovaná WiFi, je v bridge režimu.
      Pri objednávke je možné vybrať Modem / Router:
      Standard router s WiFi Premium router s WiFi Nemám záujem Táto možnosť je nezávislá od ONT? Ide o samostatný router? Za 0.49€/mesiac by som bral ako backup.
      Ešte taká otázka, že teraz dávajú IPV6, alebo IPV4? Máme doma server a zatiaľ nie som pripravený na IPV6. 
    • Od jankakochanka
      Dobry den. Chcela by som sa spytat či je v pláne zriadenie optického internetu v obci Oslany. Dakujem
    • Od Dobko30
      Dobry den, chcel by som sa spytat, ci bude zavedene optické pripojenie na internet ?  v casti sidliska Kvetna, mesto Trencin ulica Jana Holleho  14.  Mal som informacie ze sa malo zacat este v roku 2019 a chcel by som vediet ci sa v tejto lokalite planuje z optkou a kedy sa bude realizovat?
    • Od kelsinen
      Je možné na tomto routri niekde počítať prenesené údaje?
      Objem prenesených údajov na stránke telekomm.sk je neprimerane veľký ... chcel by som to porovnať.
    • Od ivan77
      zdravim
      dsl internet mam uz niekolko rokov a bude mi koncit viazanost. prave som zistil ze nemam na mojej adrese dostupny ziadny dsl internet u ziadneho z poskytovatelov tejto sluzby. ako je to mozne?
    • Od mharisko71
      Dobrý deň
      Rád by som zistil možnosť napojenia sa na optický kábel v okolí Jabloňovej ulici v Bernolákove .
      s pozdravom. 
      Ing.arch. Marian Jurča