Otázka

• 0

Dobry den,

uz nieco cez rok subdodavatelska firma SupTel realizovala pre Telekom v obci Podolie, Castkovce... a dalsich dedinach v okrese Nove Mesto nad Vahom vykopove prace a pokladku optickeho internetu. Na vasej stranke teraz specificky pre obec Podolie, bola dostupnost max. ADSL. Sluzba opticky internet bola spustena, niektori ludia uz maju aj opticky internet, ale vasa stranka o dostupnosti poskytuje nespravne informacie. V obecnom rozhlase dokonca aj vyhlasovali spustenie a pre ludi moznost sa pripojit. Kedy bude tato databaza aktualizovana a dostupnost sluzieb spravne zobrazena na webe? Mapa dostupnosti ukazuje pripojky spravne, ale pre konkretne adresy dostupnost nulova. Vid. obrazok.

Dakujem za odpoved.

telekom.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj, treba zavolat na 0800 123456 a preverit si dostupnost, popripade ist na najblizsiu pobocku Telekomu. To co je v casti "Dostupnost sluzieb" nie je vzdy spolahlive.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tie mapy nemaju vobec vierohodnost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

mapa pokrytia zvyčajne zobrazuje zlé informácie. V obci Častkovce vidím optiku dostupnú od 09. 12. 2019, ale e-shop to nezobrazuje. 

V Podolí by sa mala spustiť do 31. 10. 2020, výstavba zatiaľ nie je oficiálne dokončená. 

Kontaktujte preto zákaznícku linku 0800 123 456 alebo napíšte cez kontaktný formulár http://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ a požiadajte o preverenie pokrytia (keďže podľa obce by sa už služby mali dať objednať.). 

Screenshot mapy pokrytia zobrazuje VDSL pripojenie, v e-shope Vám službu nepovolí objednať pravdepodobne z dôvodu, že nie je voľný port na ústredni. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den p. Mirko, Skusim cez kontaktny formular. Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tomas898
      Dobrý chcem sa opýtať či a kedy je plánované pokritie optikou v obci Cestice asi pred dvoma rokmi mi prisla SMS že už čoskoro dokoca je cez dedinu potiahnutý opticky kábel do vedľajšej dediny ale u nás stále nič 
    • Od menotmobile
      Kedy možme očakávať spustenie optiky v Dunajskej Lužnej, Poľná ulica? Peter
    • Od IvanBilohuscin
      Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 
      Bilohuščin
    • Od marianst
      Zdravin Vas. Bude sa pridavat profil 35b supervectoring? Ked je optika v nedohladne.
    • Od forgi96
      Dobrý deň
      prosím Vás o preverenie plánovania Optického internetu v lokalite Galanta, Krásna ul. Momentálne je dostupné ADSL pripojenie, ktoré je však veľmi slabé. Cca pred rokom ťahali optické káble na Priečnej ul, avšak iba do polovice ulice. Chcel by som sa opýtať, že kedy to plánujete rozšíriť?
      Ďakujem