podpora MirrorLink alebo android Auto na mobilnom telefone ci

Otázka

• 0

Dobry den neviete mi prosim poradit ci Huawei P30lite podporuje technologiu MirrorLink alebo android Auto ? Na spárovanie telefonu z dispejom obrazovky motoroveho vozidla  WV-T-Cross alebo nejaku inu znacku mobilu ktora túto technologiu podporuje. Ale nie nejake estremne drahe modely.

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Miška
      Ahojte,
      pred pár dňami Huawei oficiálne predstavil svoje dve novinky Huawei P40 a Huawei P40 Pro. Obidva telefóny sa môžu pochváliť vynikajúcimi parametrami a vylepšeným dizajnom. Ak ste o nich ešte nič nečítali, recenziu nájdete napríklad v tomto článku.   
      Tu na fóre sme si všimli otázky, v ktorých sa pýtate či budeme mať nový Huawei v ponuke. A ak áno, tak ktorý. Nad tým sa aktuálne zamýšľame aj my, preto by sme sa vás rovno chceli opýtať.
      Chceli by ste vidieť nový Huawei v našej ponuke? Dokázali by ste fungovať s iným ekosystémom a vlastnou knižnicou AppGallery? Alebo je pre vás chýbajúca podpora služieb Google už prekážkou? 
      Ak by ste sa potešili tejto novinke v Telekome, zahlasujte, prosím, v ankete vyššie a vyberte konkrétne zariadenie, ktoré by ste si vybrali vy.

• Od emkejx
      chcel by som sa informovat ci planujete zaradit do ponuky telefonov aj Huawei P40 a P40 Pro. Ak ano tak kedy priblizne. 
    • Od Sgmirror
      Ahoj, kolise sila signalu wifi. Extrem je v najvacsej vzdialenosti od routra, kedy sila padne z tristvrte na nulu. Nastavil som vysielac tak aby dochadzalo k najnizim ruseniam. Mam to na optike, vysielac ide iba na 2 Ghz Cital som starsie prispevky, kde ludia opisuju podobne problemy. Uspokojili sa s odpovedami ze pasmo je rusene. Zaujimave je, ze ked vyskusam ,,prenosny mini router ,, nic take sa nedeje....ten ma iba vstavanu antenu.... V telekome odporucili iny router, najlepsie na 5 Ghz...samozrejme za vyssi mesacny doplatok, alebo zapojit k zariadeniu svoj silnejsi router. Telekom prispieva k tvorbe elektrosmogu? Najhorsie to bolo,ked som mal router nastaveny na automaticke nastavenie kanalov.V podstate ma nutia odist ku konkurencii. Najviac ma na tom stve, ta zadubenost...nikto to nedojde premerat ani skontrolovat. Staci mozno dodavat ine zariadenia. V podstate ma dnes v Telekome slusne poslali do ...prec....