Otázka

• 0

Zdravíčko potrebujem len radu mám vdsl xl a Magio tv dva boxy a chcem vymeniť router bude všetko fungovať keď by som kúpil dajme tomu od tplinku w 9960 alebo prípadne niečo iné z nastavením nemám problém len nemám problém len toto som ešte nemusel riešiť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Rastislav Pečík
      Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem
    • Od MiroslavMax
      ako dlho mam cakat za zapojenie internetu po zaplateni faktury po vypnuti
    • Od BenjaminLucas
      Nazdar,
      od kedy mám zázračný telekom router adb vv3212 tak pravidelne mavam problemy s teamspeak uplay a dalsimi vecami, jednoducho na teamspeak ma nepripoji zadam ip serveru napise to ze  Trying to connect to server on 81.0.217.180:7288 napriklad a skonci to chybou  Failed to connect to server. Taktiez mi nejde na uplay siege ani wildlands, kde mám hladat chybu. Takmer vzdy pomoze vypnut a zapnut ale kedze je na to napojene magio tak to prerusi telku. router je v mode bridge a za nim mam zaradeny asus rt-ac87u.
      Dik za odpovede
    • Od Pavol_102110
      Dobrý deň, mam taký problem , pri pozeraní streamovacej siete Netflix sa mi nezobrazujú určite seriály a dôvod je taký, že moja ip adresa je spojená s VPN alebo Proxy službou, a neviem sa od toho odpojiť, napísali mi že sám mám spojiť s mojim poskytovateľom internetu, vedeli by ste mi pomôcť ?
    • Od Lukaso88
      Dobrý deň,
      mal by som otázku k môjmu routeru. Už dlhšiu dobu sledujem problémy s WiFi. Momentálne mám rýchlosť download okolo 37Mbps. Ak túto rýchlosť zmeriam cez LAN s použitím notebooku, rýchlosť je počas merania (cca 10s) celkom stabilná, niesú tam nejaké výrazné výkyvy ani nič podobné. Keď sa však pripojím cez WiFi, počas merania rýchlosť skáče od 5Mbps niekedy len po 15 Mbps, inokedy 22 Mbps atd. Keď sa hned potom pripojím cez LAN, rýchlosť je stabilných 37Mbps. Po reštarte routra (stačí aj sotwarovo vypnúť a zapnúť wifi, nieje treba odpojiť napájanie) je to o dosť lepšie, pripojeniu LAN sa to však stále nevyrovná. Lenže, nevydrží to takto dlho. Po nejakých cca 2-3 dňoch je rýchlosť znova veľmi nízka a nestabilná. Resetovat router každé 2 - 3 dni sa mi nezdá ako dobré riešenie. Viete mi nejak poradiť? Čo na toto vplýva? Je u týchto routerov nejaká výrobná vada? Poprípade aké sú podmienky na výmenu routera? 
      Ďakujem za názory.