optický internet v našej lokalite

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

dozvedeli sme sa info, že vo vedľajšej obci (Dulova Ves - obec)  už prebiehajú stavebné práce k zavedeniu optického internetu (v časti Dulova Ves - Vlčie Doly bol optický internet zavedený už skôr). 

Chcem sa opýtať, či sa nechystá pokračovať aj ďalej - do našej obce Kokošovce? PSČ 082 52. Určite by tu bol záujem o optický internet.

Ďakujem a ostávam s pozdravom. Marek 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Okey, zatiaľ ďakujem pekne za odpoveď a počkám si na ďalšie info. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Okey, zatiaľ ďakujem pekne za odpoveď a počkám si na ďalšie info. 

Dobrý deň, rozširovanie optiky v obci Kokošovce sa neplánuje, ale zaevidoval som podnet na zlepšenie pokrytia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, rozširovanie optiky v obci Kokošovce sa neplánuje, ale zaevidoval som podnet na zlepšenie pokrytia.

Ďakujem pekne za prezistenie a zaevidovanie podnetu. Verím, že sa v blízkej dobe dočkáme. 

S pozdravom

Marek 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Dobrý deň,

našiel som tam rozpracovaný projekt s termínom spustenia do 30. 06. 2020, ale nezdá sa mi, pretože tam vidím len jedno súpisné číslo, pre ktoré by reálne optika bola dostupná. Čiže si ten termín ešte preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jes-eter
      Zdravím Vás, plánuje Telekom pokryť optikou aj Podhájsku ulicu v Budmericiach? Vďaka za odpoveď.
    • Od marbax37
      Dobrý deň chcel by som sa opýtať či sa plánuje v malom záblatí optika.časť je optikou pokrtá
      Chcem sa opýtať kedy sa optika dokonči všade

• Od kexo64
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať kedy a či je plánovaná optika v obci Alekšince. Otázku dávam preto že už aj okolité dediny majú optiku a dokonca aj také ako Andač ktorý ma asi 200 obyvateľov.
      Ďakujem
    • Od burso1
      Dobrý deň,

v roku 2019 ste robili prieskum (prostredníctvom letákov/žiadostí o zriadenie prípojky)na optický internet aj v oblasti Tri Vody Malinovo/Most pri Bratislave. Kde sa dozviem informácie o tom ako dopadol, či plánujete zriadenie optického pripojenia v tejto lokalite.
      Vopred ďakujem za odpoveď.
    • Od r.hlubinak
      Ahojte, mam taku otázku. Mam opticky internet XL 600/60 a teraz neviem ci je chyba na mojej strane alebo niekde inde, ale to slubovane dočasne zrýchlenie na 1Gbit u mna doteraz neprebehlo. Nieze by som to vylozene potreboval, ale chcel by som vediet kde moze byt problem. Zijem v panelaku, wifi modem mam si myslim slušný (Asus RT-AC87U), tak preco iny ano a ja nie. Dakujem za kazdu odpoved😊
    • Od Matus123456
      Dobry den,
      rad by som sa pripojil k optickemu internetu od Telekomu.
      Sme nova ulica 20 rodinnych domov v Dunajskej Lužnej na adrese Pri Kniežacích Mohylách. Na tejto ulici je spravená optika od Telekomu, zial nie je spravena odbocka do nasej slepej ulice.
      Zatial mame docasne spraveny satelit na TV, ale chceme v co najkratsom case prejst na kabel.

Aky je prosim postup?

Dakujem za odpoved.

S Pozdravom,
      Matus Sliacky