IP ADRESA - Problem

Otázka

• 0

Nazdar,pred dvoma dnami sa random restartovalo spojenie (ako posledný týždeň odkedy zrychlovali) a nejako som to neriesil,az do chvile kedy som si chcel niečo pozriet v archive jojky/markizy,kde mi vypisalo že video nie je mozne prehrat v danej krajine. Prišlo mi to divne,však som na SK,VPN nepoužívam,proxy server nastavený nemám,a tak som patrál.. Najprv speedtest (kde ma hodilo na cesky server,a ISP je T-mobile CZ) a taktiež v lokalizácií mi stálo hádzalo česko.. Tak som skúsil random stránky a na každej mi vypísalo že IP adresa je z lokality v Česku...Ako je toto možné,čo je toto zase za blbosť?  Už dlhšie mi ani nenacitalo stránku forum.telekom.sk a ani klasickú Telekom Sk stránku...

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Mal som podobny problem, ale len s nacitanim https://forum.telekom.sk/ vobec som sa na toto forum nevedel dostat. Najprv som myslel, ze je nejaky problem z DNS, ale nepomohol ani DNS od telekomu a ani cloudflare. Absolutne ma nenapadlo, ze by to mohlo byt IP adresou. Ale ked teraz s5ne pozeram do zaznamov, tak vzdy som mal IP adresu pre SK region AS6855

Zrejme od kedy zrychlovali a prepli ma na rychlejsiu linku tak forum.telekom.sk funguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar