sidebar
  • Podobný obsah

• Od csabi.garay
      Ahojte,
      Chcem sa opytat, ze ci Magio Go TV Box (Kaonmedia KSTB6077) ma aktivny:
      - DVB-T/T2 tuner - je potrebne doinstalovat nejaku aplikaciu? Alebo je to blokovane?
      - USB port - na citanie obsahu z kluca, napr. fotografie.
      Dakujem
    • Od kormanko1
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať, či je možné prepis čísla z osoby na osobu iba na základe notársky overeného splnomocnenia pôvodného majiteľa na osobu, ktorá chce prepísať číslo na seba. Musí byť osoba fyzicky prítomná pri prepise? Ako by sa dal zrealizovať prepis, keď pôvodný majiteľ je mimo územia SR a nieje možné ho kontaktovať, ani nijako sa sním spojiť.
      Ďakujem
    • Od Ferdopd
      Dobrý  deň. Mám paušál XL a 11.12.2020 mi končí viazanost.  Kedy mám nárok na nové zariadenie.   Objednávke cez e shop nemám nárok.  
    • Od BusinessITsupportCentre
      Dobry den, chystam sa prepisat svoju s.r.o. na noveho konatela. S.r.o. ma 4 platne pausali na mobilne telefony a 1 na opticky internet. Co tu treba spravit. Keby nahodou novy majitel prisiel po par mesiacoch a chce zrusit dane zmluvy? Ci pokial sa jedna o tu istu s .r.o staci ked dolozi vypis ze je majitelom?

dakujem za odpoed
    • Od Jolana007
      Dobrý deň.
      Nájdem niekde popísané klávesové skratky na Magio Go? Na PC
      Jednu už viem "F" - obraz na celú obrazovku
      Vopred Ďakujem
      Jolana
    • Od tomasklas6416
      Zabudol som prihlasovacie údaje do aplikácie magio go ktorú mám mať zdarma k TV a teraz sa tam neviem prihlásiť, viete mi niekto poradiť ako sa opätovne dajú zistiť tieto údaje?