Otázka

• 0

Dobrý deň , chcel by som sa spýtať kedy bude spustený optický internet v obci Konská (okr.Žilina) Hlavná ulica 34/44 . Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

filipec, či mirko by to od niekadiaľ vykopali na kedy na naplánované spustenie ak sa nič nezmení. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

pre Hlavnú ulicu je to do 29. 05. 2020, ale môže sa to ešte posunúť, je to len predpokladaný termín. Skúste koncom mesiaca zadať objednávku cez e-shop, či už budete mať možnosť objednať optiku. 

Celkovo pre celú lokalitu je termín spustenia do 31. 07. 2020.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem 😀

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od leokabina
      Mám záujem pripojiť sa na optokábel, ktorý bude zajtra do našej bytovky prifúknutý.  Adresa je Zvolen M.R.Štefánika 53.  Na akej adrese prevádzkovej skupiny resp. tel.č. sa môžem prihlásiť?
    • Od marekgabani
      Dobrý deň, 
      dozvedeli sme sa info, že vo vedľajšej obci (Dulova Ves - obec)  už prebiehajú stavebné práce k zavedeniu optického internetu (v časti Dulova Ves - Vlčie Doly bol optický internet zavedený už skôr). 
      Chcem sa opýtať, či sa nechystá pokračovať aj ďalej - do našej obce Kokošovce? PSČ 082 52. Určite by tu bol záujem o optický internet.
      Ďakujem a ostávam s pozdravom. Marek 
    • Od DusanO
      Zdravim,
      este 5.5. mi prisla SMS v ramci kampane zrychlujeme2020 ... "Prave sme Vam zvysili ...". Mam Magio Internet XL so zlavou (to je textacia z faktury).
      Podla stranky https://www.telekom.sk/zrychlujeme2020 by som mal mat 1Gbps bez nutnosti restartovania. Merania mi stale osciluju okolo
       600/60 (tak ako to bolo pred SMS). Ako si to mozem overit inak ako empiricky - meranim? Viem si sam zistit aky profil mam nastaveny?
      Myslim, ze som preliezol cele menu ONT (Huawei HG8245H) co mam viditelne ale meno profilu som nenasiel.
      Meranie priamo na porte ONT:
      speedtest.exe -p
         Speedtest by Ookla
           Server: Slovak Telekom - Bratislava (id = 7069)
              ISP: Slovak Telekom
          Latency:     2.17 ms   (0.18 ms jitter)
         Download:   585.53 Mbps (data used: 785.9 MB)
           Upload:    58.44 Mbps (data used: 63.7 MB)
      Packet Loss:     0.0%
       Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/22e50844-942c-4e6d-9d89-003e3026162e
      V LANke za dalsim smerovacom a 2 switchmi:
      speedtest.exe -p -s 3902
         Speedtest by Ookla
           Server: Orange Slovakia - Bratislava (id = 3902)
              ISP: Slovak Telekom
          Latency:     3.34 ms   (0.08 ms jitter)
         Download:   605.39 Mbps (data used: 806.9 MB)
           Upload:    61.16 Mbps (data used: 64.7 MB)
      Packet Loss:     0.0%
       Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/8e59304d-babe-49c3-9778-63108219bbcc

• Od Tobias234
      Dobry vecer chcel by som sa opytat kedy uz bude opticky internet v dedine Kladzany lebo ja sam mam magio internet vzduchom a mam 500gb dat a vzdy to dojde a musim aktivovat po 10gb za 10e a nebudem stale platit viac lebo nie je optika treba mi aj domace zo školy posielat nikdy nemam internet prosim vela ludom by to pomohlo v dedine.
    • Od dziurkacz
      Dopyt: Magio internet (optický)
      Lokalita: Bernolákovo, ulica Orgovánová

Dobrý deň, 
      rád by som sa informoval o aktuálnom stave zriadenia optiky pre uvedenú adresu.
      Ďakujem pekne za informáciu
    • Od santos66
      Dobrý deň, v mestskej časti Ružomberka, v Černovej nám začali kopat optické káble. Tiež som súhlasil z pripojením optického kábla k mojej domácnosti , len mi neprišla žiadna spätná informácia či mi tiež  zavedú optický kábel . Chcel by som sa opýtat kde sa môžem informovať  či mi privedú optický kábel k mojej domácnosti  v obci Černová. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.