Otázka

• 0

Dobrý deň, po prijatí sms s aktivačným kódom, mi píše pri registrácii, že kód je neplatný. Kód mám určite dobrý tak neviem kde je problém 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Skúste sa zaregistrovať s inou e-mailovou adresou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaregistrovana som už dávno, mala som už aj raz službu na 7 dní zadarmo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @slatra77, podarilo sa ti zaregistrovať ? Po aktivácií je nutné počkať 24hod. a potom sa zaregistrovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lucka
      Ahojte,
      Po viac ako 20 rokoch meníme značku svojich predplatených kariet: znamená to, že Easy nahrádza Predplatenka. Je predovšetkým zameraná na dáta, čomu je prispôsobená celková ponuka balíčkov. Dátové balíčky majú platnosť jeden, desať alebo 30 dní.

Denné dáta na Predplatenke
      Pri používaní dát sa vám automaticky aktivuje základný denný balíček za 50 centov, ktorý obsahuje 300 MB dát. Ďalej môžete využiť denný 2GB balík za 1,50 € alebo absolútny hit Predplatenky: nekonečný denný balík za 2 € (aktivujete iba v aplikácii Telekom).
      10 dní
      10-dňový balík s objemom 1GB bude stáť 2 €.
      30 dní
      30-dňové balíčky sú odstupňované podľa objemu dát:
       1 GB za 3 €  3 GB za 6 € 5 GB za 8 € Zjednodušené hlasové a SMS služby
      Cena 1 správy je 10 centov do všetkých sietí. Po dosiahnutí hranice 50 centov už máte ďalšie správy do konca dňa zdarma. Minúta volania je za 10 centov do všetkých sietí a po dosiahnutí hranice 50 centov už za ďalšie hovory neplatíte. Novinkou je nekonečný balík volaní na 1 číslo. Platí 30 dní a stojí 2,50 €.
      Úvodné benefity Predplatenky
      Predplatenku kúpite buď ako úplne novú SIM kartu alebo na ňu prejdite z ľubovoľnej Easy karty. Každého čaká aj 30-dňová bezplatná výhoda, vybrať si možno jednu z dvoch možností:
      1GB mesačný balík Nekonečný balík volaní Nekonečné piatky po prvom dobití
      Máme pre vás aj ďalší bezplatný benefit. Po prvom dobití (aspoň vo výške 5 €) získavate Nekonečné piatky, čo znamená, že celé tri mesiace surfujete (v piatky) bez obmedzení.
      Kde sa dá kúpiť a ako sa dá dobiť kredit?
      Nová karta Predplatenka sa dá kúpiť na viacerých miestach Telekomu: prostredníctvom SMS v tvare Predplatenka na 1233, na webe, na pobočke či objednať cez kontaktné centrum. Jej cena je 5 € a zákazník na nej získa 10 € kreditu. Prvá platnosť karty je 90 dní, po prvom dobití 12 mesiacov. Dobiť si ju viete cez Telekom aplikáciu, internet, bankomaty, aj internet banking.

Zájdite si aj na novú stránku našej Predplatenky.

• Od Ivanko
      Len pre zvedavosť,  nemá už niekto info, kedy začnú Vianočné akcie?
    • Od stany250
      Dobrý deň chcem sa opýtať sme domácnosť využívame internet aj televíziu od vás je to na meno Magdaléna Bekesova mali by sme záujem o android box vrámci magio go ci sa to dá do prenájmu k ponuke ktorú využívame alebo samostatne odkúpiť 
      Ďakujem za odpoveď Stanislav Juhas 
    • Od Marcel
      Ahoj,
      zakladám toto vlákno, nakoľko ma podnietila myšlienka skoro sa chystajúcej zaujímavej konkurenčnej služby "pleasure":-), preto vrámci slušnosti a dodržiavania pravidiel Telekom fóra uvítam, keď sa pridáte a napíšete do ďalších príspevkov, čo by ste radi uvítali u Telekomu v segmente Paušálov a Predplatenky (EASY).
      Za seba by som rád privítal:
      1. VoLTE pre ďalšie telefóny (minimálne ak už je podporovaná značka, tak ďalšie modely)
      2. VoWIFI
      3. eSIM karty
      4. Možnosť rovnomerných splátok telefónov bez navýšenia
      5. chýba mi detský paušál, aj možnosť spravovať a pridružiť k aplikácii Môj Telekom (napríklad párovanie na čísla rodičov a volanie si navzájom zdarma)
      6. Rozšírenie značiek na OPPO, VIVO, REALME, Xiaomi REDMI
      7. Rozšíriť MAGENTA1 Business aj na EASY (PREDPLATENKA)
      Skúsme niečo pridať spolu ako inšpiráciu. Mňa to podnietilo na základe vlastných skúseností, keď ako osoba aj firma skladáme služby od viacerých operátorov, vrátane nákupu telefónov, kedy dávame prednosť konkurencii.
    • Od Lucka
      Ahojte,
      Pojem Magenta 1 vám naším diskutujúcim na fóre asi nemusím predstavovať. Máme za sebou parádnych 5 rokov a mnoho bezplatných výhod v rámci pevných a mobilných služieb. Tieto sú vaše TOP:
      neobmedzené volania a SMS medzi členmi skupiny extra minúty a dáta pre členov, ktoré nechýbajú ani na najnovších paušáloch darovanie extra Magenta 1 dát  z paušálov Telekom ďalším členom skupiny vrátane Easy kariet zvýhodnené Magenta 1 ceny, na smartfóny pri predĺžení alebo kúpe nového paušálu, ktoré sa pravidelne menia denný balíček Nekonečné dáta so špeciálnou cenou iba za 2 € lepšia zákaznícka starostlivosť vďaka internetu v mobile zdarma pri výpadku Magio internetu alebo Magio TV  
      Nový benefit od septembra
      K 5. výročiu uvedenia skupiny Magenta 1 sme v Telekome pripravili ďalší skvelý benefit. Od 1. 9. 2020 si môže každý zákazník Magio TV a Magio SAT, ktorý je súčasťou skupiny Magenta 1, aktivovať Magenta 1 TV archív zadarmo. To znamená sledovanie 5 najobľúbenejších televíznych kanálov z TV archívu až 7 dní dozadu.

Magenta 1 TV archív obsahuje tieto programy:
      Jednotka Dvojka Markíza JOJ ČT1  
      Využívate Magenta 1? Prípadne sa chcete k niekomu pridať? Napíšte do komentára, nájdite si parťáka a využívajte viac a viac výhod J

• Od Kopino
      Zdravím vás, zakúpil som Stream službu, služba mi nemala čerpať dáta za sledovanie videí na YouTube. Sledoval som videa na spomínanej aplikácií, zjedlo mi to všetky moje dáta.