Premenovanie zariadení

Otázka

• 0

Zdravím,

nebolo by možné pridať funkciu premenovania zariadení? Ak mám 4 sloty obsadené s "web browser", neviem ktorý slot patrí k pracovnému/domácemu PC apod, možnosť premenovania by bola užitočná.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím, s takýmto niečím je nutné sa obrátiť na telekom. 

Toto je verejné fórum, **piip** s tým my spravíme .:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dá sa to rozoznať podľa prehliadača v ktorom magio používaš /mne vypisuje názov a verziu prehliadača/. A ak si si neni istý tak vymaž všetky web browser a najbližšie prihlásenie sa zaplnie sloty samé.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, s takýmto niečím je nutné sa obrátiť na telekom. 

Toto je verejné fórum, **piip** s tým my spravíme .:D 

to mi je jasné, ale ak si správne spomínam, raz za čas sa tu vedel objaviť nejaký mod priamo z telekomu a mal bližšie info o rôznych veciach, tak snáď sa k nemu dostane aj toto a odovzdá to na správnom mieste....

sladkym - to je divné, u mňa je jedno či používam firefox, chrome alebo iný prehliadač, daný slot sa vždy obsadí s "web browser" čo je popravde zmena keďže pred pár mesiacmi sa dialo to isté, ale názov bol "netscape navigator". No to práve nie je ideálne riešenie pre mňa, máme to podelené a na mňa vychádza len 1 slot, avšak sledujem to na 2 PC (domáci/pracovný), rád by som teda vždy resetoval len ten svoj jeden slot.

Cez mobilnú appku sa dá nastaviť custom názov zariadenia, takže danú funkcionalitu naprogramovanú majú, len nie je dostupná cez webové rozhranie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar