Zmena objednávky

Otázka

• 0

Práve som vyhotovila objednávku na "chytrý balík" - predĺženie. Pomýlila som sa vo výbere voľného programového balíčka. Namiesto  balíčka "voľný čas" by som chcela balíček "štýl a fakty". Je to možné zmeniť? Číslo mojej objednávky je 1-769114010402. langova.k@stonline.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od elektrolackovic
      Dobrý deň dá sa znížiť v magiu sat z balíkal L na balík základný M
    • Od DuskyToth
      Dobrý deň, 
      Mame doma Magio TV cez opticky kábel na niekoľkých TV. Spracovanie signálu realizuje set top box - Magio Box Motorola VIP1002/VIP1002ESL. Všetko funguje ale zakúpil som novy Samsung smart TV so smart ovládačom pričom Smart TV ponúkla možnosť vybrať si z dodávateľov produktov ktorý používam - Orange, Skylink, DIGI, UPC, atď. a taktiež T-Home. Voľba T-Home nefunguje a iné Telekom/Magio možnosti tam nie sú. Chcem sa opýtať, je kompatibilný magio set top box so smart tv a smart ovládačom? Je nejaký typ produktu ktorý viem vyhľadať aby šlo ovládať set top box cez TV? Alebo musím naďalej použivať 2 ovládače? Alebo ešte je možnosť Magio GO, pričom mi je set top box k ničomu.
      Ďakujem
    • Od pemalin
      Zdravim, magio box Arris s HDD sa mi sam od seba vypne, vpredu sa rozsvieti len cervena kontrolka a na nic nereaguje, ani na ovladac, ani na restart vzadu. Ak je vypnuty aspon hodinu a odpojeny od prudu, tak sa nahodi a ide zas nejaku polhodku. Nejake rady, skusenosti? Dik
    • Od Tinoj
      Ahojte,
      tento týždeň nám prišliel do pošty formulár, že v obci plánuje Telekom vybudovať optickú sieť. Dalo by sa nejak bližšie prezistiť informácie, kedy plánujú výkopové práce a podobne?
      Vopred vďaka za odpoveď  
    • Od sneiper
      Zdravím.
      Je možné sledovať magio tv aj na inom iptv boxe ako je magio box od telekomu
    • Od panki777
      Zdravim dneska mi zacalo takto ukazovat programy ked si dam tv program a ked chcem na neaky kliknut tak od kazdeho ziada aby som zadal 4 miestny kod.Isiel som aj do nadstaveni a tam som zrusil vsetky mozne uzamknutia.Nevie mi niekto poradit? Dakujem 
      V druhej izbe na druhom tv to nerobi.