Nedá sa mi dovolať z Českého čísla

Otázka

• 0

Dobrý deň,

prosím Vás mám taký problém, že sa mi nevie dovolať České číslo. Na ostatné slovenské čísla sa vie dovolať ale mne konkrétne nie. To číslo čo mi volá dostáva správu Invalid number format (Incomplete number). Volá vo formáte +421********* čiže tam nie je chyba. Takisto mu ide poslať mi SMS správu. Ja sa tomu číslo dovolám a aj mi ide poslať SMS správa. Operátor toho čísla Telekom CZ povedal, že na ich strane je všetko v poriadku a chyba je u mňa. 

Viete mi prosím napísať kde môže byť problém a vysvetliť prípadné riešenie? 

Vopred ďakujem za odpoveď 

S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 1

Dobrý deň,

skúste prosím preveriť ešte raz preklep v čísle, či náhodou nie je v tvare +421 0 9XX XXX XXX. Nevyzerá to na problém v SK sieti.

Pokiaľ je číslo určite správne v medzinárodnom formáte, tak treba hľadať príčinu najlepšie v mobile - nie je číslo omylom na blackliste, alebo či ho neblokuje nejaká služba/aplikácia? 

Viac príčin mi nenapadá, môžem Vás ešte odporučiť na technickú podporu 0800 123 777.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od balazjanratkovce
      Mám aktívny program ANO  L . Ale v Srbsku sú mi internet a samozrejme aj volania SPOPLATNENÉ . PREČO   ????????  Som moc sklamaný z celého Telekomu. Zavádzate ľudí. Ste podvodníci. . Žiadam o okamžitú odpoveď na môj e- majl loftyslovakia2@gmail.com   
    • Od Mia_67
      Dobrý deň, neviete ako posielať sms na americké čísla? Keď sms odošlem nedoručí sa.
    • Od Juraj.Konicek
      Zdravím,
      Asi pre pol rokom som si preniesol číslo z Orange, kde som mal len prima kartu na kredit, do Telekomu , kde som si dal paušál ANO M dáta.
      Pri vybavovaní na pobočke v Trenčíne som sa pre istotu opýtal, že či môžem tento paušál využívať neobmedzene aj v zahraničí, v mojom prípade v ČR,
      bolo mi povedané, že bez problémov...
      Tak sa pýtam, ako je možné, že teraz mi chodia samé "vyhrážajúce" SMS od Telekomu, že porušujem politiku primeraného využívania roamingových služieb ?
      Ďalej by ma zaujímalo čo mám robiť v tomto zlom období, kde veľa z nás uviazlo v zahraničí kvôli vírusu covid-19 a teda musím využívať hlavne roamingove služby !?
      Je to od Vás neprofesionálne a obzvlášť to nieje dobré riešenie celkovo a hlavne teraz v tomto období.
      Prosím Vás o nejaké riešenie.
      Ďakujem...
    • Od evaturinicova
      neviem volať zo zahraničia a tiež som si už trikrat podal žiadosť o prenesenie starého čísla a nič
    • Od MIR2
      Platia Nekonecne data aj v EU roamingu? 
      Presnejsie aktualna akcia "Darujeme vam Nekonecne data aj v aprili"
    • Od Riskasa
      Zdravím ako funguje FUP pri marcovom darceku 1000GB? 
      Mam paušál ANO L. 10 GB net. Dostal som 1000GB... Prvé dáta sa míňajú z toho darčeka 1000GB prečo minzacali účtovať FUP?