Otázka

• 0

Už  18 dní nefungujú spotreby  v aplikácii. Skúšal som preinštalovať. Ale nepomohlo.Skúšal som to cez PC  a nepomohlo. Čo s tým. Pačilo sa mi ako to fungovalo a VY to musite  INOVOVAŤ  . Nechápem preč niečo čo funguje v tejto krajne musí niekto xxxxx.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravíčko toto je verejné fórum. 

ale o ich inováciách vieme svoje. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nepredlžovali ste teraz nedávno viazanosť? Vtedy sa počas nasledujúceho fakturačného obdobia nezobrazuje spotreba.

Ak ste žiadne zmeny nerobili, napíšte cez kontaktný formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam, ideálne aj číslo, ktorého spotreba sa nezobrazuje + verzia OS a aplikácie. 

Práve som to skúšal a spotreba sa bez problémov načítala.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Editoval/-a gauner

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mkalaa21
      Zdravím, v utorok mi bol aktivovaný novy paušál T data a akosi mi to stále nefunguje:
      1. Keď sa prihlásim na PC v môj Telekom, tak mi píše nepodporovaný produkt a nezobrazí mi vôbec nič o spotrebe
      2. V mobilnej aplikácii je kus chaos. V skupine Magenta mi ukazuje nový paušál, v prehľade mi ukáže názov starého paušálu a v spotrebe mám minúty a sms od starého paušálu a dáta nám z nového
      3. Priateľka si brala paušál, keď prešla od konkurencie a ani jej nezobrazí paušál, prihlási ju do aplikácie ale to je všetko, akoby nič nemala
      Ma ešte niekto také problémy ?
    • Od rakovicovalenka
      Dobry den potrebujem zrusit jednu vec aj vo fakture a neviem to. Find my kids som aktivovala cez google a neviem to zrusit.mesacne mi to stahije a uz to nevyuzivam davno. Dakujem 
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať že čo vlastne znamenaju tie denne dáta neobmedzene co sa dajú aktivovat za 3€ v telekom aplikácii? 
      Že ako to vlastne funguje?
    • Od matusvannberes738
      Takže môj problém je úplne jednoduchý, včera mi prišla karta s paušálom, chcel som sa prihlásiť do TELEKOM APLIKÁCIE, to som zvládol, potom som chcel pripojiť služby,  aby som mohol vidieť faktúry, prečerpanie a podobne. Takže som zadal svoje rodne číšlo, meno, priezvisko čislo adresáta. Následne to chcelo odo mňa ID KOD /TEN NEVIEM ANI KDE JE, NEVIEM čI VO FAKTÚRE NIECO ako PID KOD JE ZADANE.../ takže SOM HO DAL vygenerovať. Pekne mi to vygenerovalo, zadal som ho a nefunguje. Napíše mi Prihlasene čislo 09xxxxxxxx nie je evidovane ako kontaktne pre adresata xxxxxxxxxx.. V mobile mam ešte EASY KARTU NA KREDIT, takže neviem či to nie je nejaký jej ID kód...
      Dovolať sa nedá nikde, ani neviem kde volať, keď v možnostiach môj problém ani nie je.  

Otazka čislo 2: Zúčtovacie obdobie: Mesačne od 8 dna v mesiaci do 7 dna v mesiaci. To znamená, že mam faktúru vyplatiť  7 či ako? 
    • Od Marby67
      Zdravim,
      nevie nahodou niekto,ze preco na stranke stoji novy pausal T Nekonecno HD 48 Euro,ale cez appku mi vyhadzuje len 42 Euro ? Je to tym,ze som v M1,alebo to je nejaka zlava ?
      Vdaka
    • Od Lucka
      Ahojte,

v Google Play store a aj iOS Appstore nájdete našu Telekom appku v novom dizajne. Naša najmenšia pobočka v mobile je tak modernejšia, jednoduchšia a prehľadnejšia. Na výber máte svetlý, ale aj tmavý režim.

Zároveň pripomínam, že v aplikácii si viete objednať zmenu paušálu bez potreby návštevy kamennej predajne.

Ako ste na tom s novou aplikáciou vy? Vyskúšali ste ju? Zaujíma ma váš názor