Bridge mód na ZTE II + 2x Magio TV + pevná linka

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Nedávno som po dlhom čakaní konečne prešiel z ADSL na VDSL technológiu. Zvažujem prepnutie routera ZTE speedport Entry 2i do Bridge módu. Používam 2 Magio boxy (porty LAN3 a  LAN4) + pevnú linku  (Phone 1). Na internet by som sa chcel pripájať vlastným routerom cez PPPoE.
Chcem sa uistiť, či by bridge mód na zariadení ZTE nespôsobil situáciu, že by niektorý z dvoch Magio boxov príp. pevná linka prestali fungovať? Vopred vďaka za odpoved!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň.

Nedávno som po dlhom čakaní konečne prešiel z ADSL na VDSL technológiu. Zvažujem prepnutie routera ZTE speedport Entry 2i do Bridge módu. Používam 2 Magio boxy (porty LAN3 a  LAN4) + pevnú linku  (Phone 1). Na internet by som sa chcel pripájať vlastným routerom cez PPPoE.
Chcem sa uistiť, či by bridge mód na zariadení ZTE nespôsobil situáciu, že by niektorý z dvoch Magio boxov príp. pevná linka prestali fungovať? Vopred vďaka za odpoved!

malo by to ist ..ak nehas boxy zapojene v LAN4 a 3 na ZTE

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako pise @filipec12 magio nechas v lan 3 a 4 na zte lan2 bude prazdne a lan1 das kabel na wan tvojho routra, pevna linka ostane v zte

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od mudroncik
      Technik mi po poslednom zásahu u mňa doma vymenil box Arris za Motorolu vip2262. Arris keď som vypol, tak napr. na druhý deň som na jeden šťuk ho zapol a hneď išiel obraz zvuk. Táto Motorola vip2262 keď ju zapnem, tak sa desiatky sekúnd spúšťa modrá obrazovka, blikanie diódy, logo Telekomu a potom sa vypne do červenej LEDky. Musím box zapnúť ešte raz a zas dlhé sekundy nabieha s logom telekomu a pripája sa na sieť a potom až normálne nabehne obraz zvuk. Akoby sa vždy vypol do hlbokého spánku, ale prestavenie tejto funkcie v Menu box neponúka. Viete niekto čo s tým?
    • Od markov600
      Dobrý deň.
      Mám zmluvu (ADRESÁT 4088556701) a keď som ju zakladal, tak tam bola podmienka, že musím od Vás zobrať WDSL router s mesačným prenájmom 2€.
      Prešli dva roky a mám už ďalšiu (pokračujúcu) zmluvu. Chcem sa spýtať, ako je to s tým routrom, stále platím prenájom? Nemám teda nárok na nový? Starý je môj?
      Prajem príjemný deň.
      S pozdravom
      Kováč Marián
    • Od 127480208
      Dobrý deň.
      Máte v pláne v najbližšom období zriadenie Optického internetu  v obci Oslany okres Prievidza?
      Petriska
    • Od homeuser
      Mám doma vlastný router (mikrotik) pripojený za ONT v bridge mode. Nakonfiguroval som na WAN interface PPPoE , NAT a FW. Internet mi funguje. Je možne na môj router pripojiť aj Magio set topbox?