Paušal

Otázka

  • 0

Dobrý večer.  Chcem sa spýtať aký pracovníci pracujú u vás na infolinke? Začiatkom apríla som sa po 3 dňoch dovolal konečne na vašu zákaznícku linku. Po debate s vašim pracovníkom sme sa dohodli že si ma poznačí a bude ma kontaktovať ohľadom paušálu v polovici Apríla. Keďže ma nikto nekontaktoval tak som volal zas. Samozrejme mi to trvalo kým som sa dovolal ale moja trpezlivosť bola silnejšia. Opäť sme sa s pracovníkom dohodli že ma bude kontaktovať koncom Apríla  a zase nič 🤷‍♂️ Nedalo mi to paušál mi končí tak som aj počas tejto Korona Vírusu zbehol do predajne kde som si odstal cca 1hod . Tak konečne som sa dostal na radu a čakal som teda aký paušál mi bude ponúknutý za dlhú vernosť v T-mobile  A??? Tak s paušálu ktorý som mal mi ešte pridali navyše 2e a znížený internet. T-mobile neviem či pri takomto postupe budeme ešte aj s rodinou u vášho operátora nakoľko vaša konkurencia  vás hlboko podliezla. S pozdravom váš verný zakaznik !!!

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Zdravíčko, toto je verejné fórum, 

Pre kontakt s telekomom treba použiť jeden z uvedených kontaktov,  napríkald  https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

a čo sa týka tých nových paušálov.... no comment, ja len že 4tý operátor mimo kartelu z toho nakoniec vyťaží asi najviac. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ponúkli Ti odmenu za vernosť? Myslím zľavu -20 % na nový paušál T-ideal?

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar