Paušal

Otázka

• 0

Dobrý večer.  Chcem sa spýtať aký pracovníci pracujú u vás na infolinke? Začiatkom apríla som sa po 3 dňoch dovolal konečne na vašu zákaznícku linku. Po debate s vašim pracovníkom sme sa dohodli že si ma poznačí a bude ma kontaktovať ohľadom paušálu v polovici Apríla. Keďže ma nikto nekontaktoval tak som volal zas. Samozrejme mi to trvalo kým som sa dovolal ale moja trpezlivosť bola silnejšia. Opäť sme sa s pracovníkom dohodli že ma bude kontaktovať koncom Apríla  a zase nič 🤷‍♂️ Nedalo mi to paušál mi končí tak som aj počas tejto Korona Vírusu zbehol do predajne kde som si odstal cca 1hod . Tak konečne som sa dostal na radu a čakal som teda aký paušál mi bude ponúknutý za dlhú vernosť v T-mobile  A??? Tak s paušálu ktorý som mal mi ešte pridali navyše 2e a znížený internet. T-mobile neviem či pri takomto postupe budeme ešte aj s rodinou u vášho operátora nakoľko vaša konkurencia  vás hlboko podliezla. S pozdravom váš verný zakaznik !!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravíčko, toto je verejné fórum, 

Pre kontakt s telekomom treba použiť jeden z uvedených kontaktov,  napríkald  https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

a čo sa týka tých nových paušálov.... no comment, ja len že 4tý operátor mimo kartelu z toho nakoniec vyťaží asi najviac. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ponúkli Ti odmenu za vernosť? Myslím zľavu -20 % na nový paušál T-ideal?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar