Otázka

• 0

Od dnes sa pri pripojeni cez magio (DSL) neviem pripojit na servre cez SSH (port 22) a cez Remote Desktop (port 3389). Ked sa pripojim cez mobil (orange), pripojenie funguje.

• Este vcera minimalne Remote Desktop fungoval
  • Na routeri (telecom ADB) som nastavenia nemenil; restart som skusil - ziadna zmena
  • Kontaktoval som pre istotu administatorov (jedna sa o 2 nezavisle servre) a ani na jednom nie je moja telekom IP filtrovana.
  • Ine konekcie (ping, http 80, https 443) funguju.bez problemov

Zda sa, ze telekom zacal tieto porty filtrovat. Ma niekto podobnu skusenost? Technicku podporu sa mi zrejme podari kontaktovat az zajtra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

technická podpora pevných služieb je nonstop. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

update: po zavolani na technicku podporu mi "virtualna asistentka" restartovala router a bud to urobila lepsie, ako to viem spravit ja zo strany klienta, alebo doslo aj k resetu nejakych nastaveni na strane telecomu, kazdopadne konektivita je obnovena. Zaroven som dostal IP adresu z uplne ineho range.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

update: po zavolani na technicku podporu mi "virtualna asistentka" restartovala router a bud to urobila lepsie, ako to viem spravit ja zo strany klienta, alebo doslo aj k resetu nejakych nastaveni na strane telecomu, kazdopadne konektivita je obnovena. Zaroven som dostal IP adresu z uplne ineho range.

Viem ze sa obcas stava ze dostanes IP z range ktory nie je verejny. Takze preto si sa nevedel dostat tam kam si chcel. Po restarte ti bola priradena IP verejna a vsetko zase funguje.

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar