Prepojenie kamerového systému na online

Otázka

• 0

V dome máme kamerový systém, a kamery sú napojené  na NVR  (sieťový videorekordér 1TB).Potreboval by som to napojiť online aby som nemusel chodiť každý deň kontrolovať či je všetko OK Je to trocha otravné chodiť to kontrolovať každý deň.Chcel by som tam dať nejakú ochranu alebo niečo čo ma upozorní ak je nejaký problém(výpadok prúdu napr.   systém  má záložný zdroj na asi 2-3 hodiny ale ak to padne po tom čase samé to nenaskočí.)Je nejaké riešenie od Telekomu, prípadne to niekto z Vás  riešil?Ide mi o to aby to bolo čo najlacnejšie prvotné náklady ako aj mesačné náklady.Ja bývam na 8.poschodí mám zavedenú optiku XL program.Kamerový systém je v suteréne ale vo vedľajšom vchode.Sú tu celkovo 4 vchody napojené na jeden kamerový systém 10 kamier. Keby bolo nejaké riešenie kľudne by som to dal pod moju sieť, nejakú odbočku, ale neviem či sa vôbec také niečo dá spraviť.optika je urobená v každom vchode.Dúfam, že som to nenapísal moc nezrozumiteľne. Moja wifi má   problém už o poschodie nižšie,takže nejaké nápady? Vďaka za váš čas.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pripojiť kamerovú sieť na verejnú sieť prostredníctvom routra s verejnou IP. Presmerovať príslušny port na routri na NVR a je to online. Ako UPS použiť také, čo tiež umožňuje vzdialený monitoring - tak zabezpečíš monitoring výpadku napájania. Ak máš NVR, čo nevstane po výpadku napájania automaticky, tak ho vyhoď.  Keby som musel po výpadku napájania na chate bežať 150 km nahodiť NVR, už dávno by bolo v šrote. Čo sa týka kamier dtto. Ale nepoznám nijakú, čo nevstane po výpadku napájania. Ale to je hlavne mojim prístupom. Nekupujem nič bez predchádzajúceho preštudovania si manuálov zariadení, aby som sa uistil, či spĺňajú moje požiadavky. Ak mám na výber viac druhov ako 3, tak automaticky vyhadzujem najlacnejšie a najdrahšie a preskúmavam len tie, čo ostanú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar