Výmena routra?

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám VDSL XL  a mám premium router (Sercomm). Ide o to, že tento router je úplne zlý, idem kúsok od neho a hneď nemám signál a rýchlosť, ktorú meriam na mobile pri routri je len okolo 40/9 Mbps. Na počítači káblom ide normálne - 85/9 Mbps. Myslíte, že pomôže keď vymením router za ten základný? Pred tým sme ho mali tiež a zdalo sa mi, že bol o dosť lepší. Ďakujem za pomoc.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň, mám VDSL XL  a mám premium router (Sercomm). Ide o to, že tento router je úplne zlý, idem kúsok od neho a hneď nemám signál a rýchlosť, ktorú meriam na mobile pri routri je len okolo 40/9 Mbps. Na počítači káblom ide normálne - 85/9 Mbps. Myslíte, že pomôže keď vymením router za ten základný? Pred tým sme ho mali tiež a zdalo sa mi, že bol o dosť lepší. Ďakujem za pomoc.

pripadne vyskusaj na sercomme zmenit sirku wifi pasma na 20 Mhz alebo aj iny kanal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pripadne vyskusaj na sercomme zmenit sirku wifi pasma na 20 Mhz alebo aj iny kanal

Kanál mám nastavený automaticky a tu šírku pásma som už skúšal, aj 5Ghz som skúšal vypnúť, nič nepomohlo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kanál mám nastavený automaticky a tu šírku pásma som už skúšal, aj 5Ghz som skúšal vypnúť, nič nepomohlo.

kanal nastav na pevno

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

.

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kanal nastav na pevno

A na ktorý kanál? Je to jedno?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A na ktorý kanál? Je to jedno?

ten ktory je najmenej zaruseny od okoliych wifi sieti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ten ktory je najmenej zaruseny od okoliych wifi sieti

A ako to mam zistiť, ktorý je najmenej zarušeny?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas magio a pevnu linku ? ak je len magio pripadne bez tak to ide vymenit napriklad za asus dsl-ac68u ten mam ja na adsl2+ 15/1 Mbps a ide mi cez neho aj magio

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas magio a pevnu linku ? ak je len magio pripadne bez tak to ide vymenit napriklad za asus dsl-ac68u ten mam ja na adsl2+ 15/1 Mbps a ide mi cez neho aj magio

Mám len internet, ale nemám ADSL ale VDSL. Chcem ho vymeniť za ten ZTE II.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aky mas cenovy strop ja by som doporucil asus dsl-ac68u ktory som spomenul vyssie, je to super modem/router, vdsl2 zvladne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jxjxxx
      Dobry den,
      nedavno nam nainstalovali optiku do bytu, a pouzivam najvyssi dostupny balicek (XL). Pri objednavke som si objednal Premium moznost routra, ale ked to technik instaloval, chybne nam nainstaloval router zo "Standard" kategorie (HG8145V5), kt. nepodporuje 5Ghz, aj ked mi povedal, ze podporuje. Chcel by som vediet ci by sa dal vymenit tento router za "premiovy", kedze "standard" pri internete Magio XL uz ani nie je v ponuke. Dakujem
    • Od patrikdanis
      Dobrý večer jedna pani má záujem o internet typu VDSL2+ XL v Lokalite Budatínskej Lehote. Možno je tam aj viacero záujemcov, tak či sa plánuje do konca tohto roku spustiť VDSL2+ XL v jej lokalite. Určite by boli viacerí ľudia radi, lebo to patrí pod Kysucké Nové Mesto a minulý rok 2019 alebo predminulý rok 2018 bolo tomu, tak to aj v Oškerde a patrí to tiež pod Kysucké Nové Mesto, že tam bol dlhé roky internet cez ADSL pripojenie a už je aj VDSL2+ technológia. Ďakujem vám za všetky vaše rady.
    • Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od Zask0o
      Zdravím, posledné dni mávam dosť časté výpadky na mojej adrese. Je to tretí mesiac, čo od Vás mám L VDSL2, router je Speedport Entry 2i. Zatiaľ som to neriešil nijak, no zvažujem telefonát. Doteraz šlo všetko v poriadku a posledné dni, ako keby som dostal reset routru na diaľku.
    • Od Rastislav Pečík
      Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem
    • Od MiroslavMax
      ako dlho mam cakat za zapojenie internetu po zaplateni faktury po vypnuti