Zosilnenie prenosu mobilných dát

Otázka

• 0

Dobrý deň, máme problém so silou mobilných dát, teda s pripojením na mobilnu sieť. Je to na chate v lokalite Látky-Prašivá .

Vedeli by ste poradiť čo s tým.?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Oficiálne sa opýtať na Slovak Telekom, či s tým pokrytím v danej lokalite plánujú ešte niečo robiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od Mirec4167
      Dobry den, budete mat v ponuke Samsung Galaxy A21 a A41? Ak ano, mozete uviest od kedy? Dakujem
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od DominikGalovic
      Dobrý deň,Samsung už pred týždňom vydal aktualizáciu na android 10 pre a50ku,kedy sa dočkáme aj my čo máme telefón od vás?! 
    • Od prezidentbrano
      Chcem sa spýtať ako je to so zdielaním dát na paušále NEkonečno MAX,keďže mám zdielanú kartu do noteboku. Či môžem zdielať nekonečno,alebo je tam obmedzenie?
      ďakujem.
      Braňo Bodorík
    • Od dunemeth
      mam sim na zdielanie dat, za sluzbu si riadne platim,  ale v tablete mi data nejdu hoci je simka aktivna a prihlasena v sieti, iba mi to stale hlasi ste offline zapnite wifi
      kde je chyba ?!?