Paušál T , Veľké sklamanie !!!

Otázka

• 0

Dobry den. Presiel som z pausalu Ano L na ten novy uzastny pausal  T-Ideal 32 ,kde som nakoniec zistil ,ze budem platit sice o 2€ viac,ale data mi ostanu poctom tie iste.Pri pausali Ano L som mal 10GB dat no Telekom mi daroval 2 GB dat naviac ,myslim,ze za ziskanie noveho zakaznika,cize som mal mesacne 12 GB dat pri pausali Ano L,no pri prechode na T Ideal 32 mi tie 2GB darovanych dat zobrali ,takze mam v novom pausali  tiez 12 GB v cene pausalu 32€. Takze prechodom na akoze vyhodny pausal som neziskal nic,akurat si priplaim 2€ mesacne viac. Tymto sa citim ako dlhorocny zakaznik neskutocne oklamany a vyjadrujem velku nespokojnost s postupom tejto zmeny. Daruju vam 2GB dat a potom vam ich zoberu ... takto si Telekom vazi zakaznika. Dakujem velmi pekne.

Doplnim este ,ze som telefonicky kontaktoval zakaznicku linku ohladom moznosti vratit sa na povodny pausal Ano L, kde mi jeden z dvoch operatorov  oznamil,ze sa to da urobit,ale jedine pisomne a druhy operator pri druhom volani ohladom tej istej veci oznamil,ze to uz nieje mozne. Takze v Telekome asi nemaju urcene jednotne postupy. Maja viazanost v decembri 2020 konci,takze vratit sa na pausal Ano L, uz nebude mat v podstate zmysel,nakolko,ak by som sa rozhodol,pokracovat vo viazanosti nadalej na dalsich 24 mesiacov,tak jedine uz len z novym T pausalom, Ano L uz uplne padne.

Zhrnutie: v mojom pripade prechodom z pausalu Ano L na Pausal T Ideal 32 som neziskal absolutne nic,akurat si priplatim este o 2€ viac k mesacnemu pausalu.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

áno, presne to bol zámer ako aj telekomu, tak aj celého kartelu.  - 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den. Presiel som z pausalu Ano L na ten novy uzastny pausal  T-Ideal 32 ,kde som nakoniec zistil ,ze budem platit sice o 2€ viac,ale data mi ostanu poctom tie iste.Pri pausali Ano L som mal 10GB dat no Telekom mi daroval 2 GB dat naviac ,myslim,ze za ziskanie noveho zakaznika,cize som mal mesacne 12 GB dat pri pausali Ano L,no pri prechode na T Ideal 32 mi tie 2GB darovanych dat zobrali ,takze mam v novom pausali  tiez 12 GB v cene pausalu 32€. Takze prechodom na akoze vyhodny pausal som neziskal nic,akurat si priplaim 2€ mesacne viac. Tymto sa citim ako dlhorocny zakaznik neskutocne oklamany a vyjadrujem velku nespokojnost s postupom tejto zmeny. Daruju vam 2GB dat a potom vam ich zoberu ... takto si Telekom vazi zakaznika. Dakujem velmi pekne.

Doplnim este ,ze som telefonicky kontaktoval zakaznicku linku ohladom moznosti vratit sa na povodny pausal Ano L, kde mi jeden z dvoch operatorov  oznamil,ze sa to da urobit,ale jedine pisomne a druhy operator pri druhom volani ohladom tej istej veci oznamil,ze to uz nieje mozne. Takze v Telekome asi nemaju urcene jednotne postupy. Maja viazanost v decembri 2020 konci,takze vratit sa na pausal Ano L, uz nebude mat v podstate zmysel,nakolko,ak by som sa rozhodol,pokracovat vo viazanosti nadalej na dalsich 24 mesiacov,tak jedine uz len z novym T pausalom, Ano L uz uplne padne.

Zhrnutie: v mojom pripade prechodom z pausalu Ano L na Pausal T Ideal 32 som neziskal absolutne nic,akurat si priplatim este o 2€ viac k mesacnemu pausalu.

myslim ze k ANO pausalu sa uz nebude dat vratit.. ti ktori maju ANO tak do konca viazanosti max a Telekom bude postupne vsetkych tlacit na nove pausaly aby viac z ludi vyzmykal 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nepoznáš niekoho čo má Magenta skupinu? Poprípade napíš tu na fóre a určite ta niekto, kto má voľné miesto pozve. S magentou by si mal následne 18GB. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ta Mangenta sa mi paci,mam ju vytvorenu pre rodinu,ale data mi nepripocitalo,musim mat pevny internet,satelit,alebo pevnu linku, jedine zohnat este niekoho koho by som si pridal do skupiny s internetom,satelitom,alebo pevnou linkou .... to je tiez riadne na hlavu ... tak nemohli v Magente skupine pridat aj tie data pre clenov :-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslim ze k ANO pausalu sa uz nebude dat vratit.. ti ktori maju ANO tak do konca viazanosti max a Telekom bude postupne vsetkych tlacit na nove pausaly aby viac z ludi vyzmykal 

S tým súhlasím.Je to tak!!👍 Mám Áno L s viazanosťou,ešte cca 18 mesiacov. Takže paušál T-32 neriešim..😀  Po skončení viazanosti na Áno L,snáď sa mi podarí vyžobrať tú  mizernú zľavu -20 % na T- paušál. Pre starích zákazníkov zvyčajne,keď žobrali zľavu,tak ju dostali...Nemyslím tu zľavu -40 %,ktorú poskytovali niektorím vyvoleným zákazníkom cez retenčné oddelenie. Hadam tu mizernú zľavu -20 % budú vedieť poskytnúť ( respektíve vedeli v čase paušáloch Áno),aj na T- paušál..😀 😂 👍 Hádam tú úbohu zľavu -20 % ponechali,aj v súčasnosti..😀.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokiaľ aj orange pôjde touto cestou, čo je skoro isté, že pôjde, tak prechádzam do 4rky po skončení viazanosti. pohybujem sa po väčších mestách kde majú 4g a keby som náhodou na dva mesiace cez leto sa 2 -3x mesačne ocitol v lese tak dovolať sa bude dať a net vyriešim cez kredit od koho ešte neviem. 

dual sim mobili sú úplne bežné a žmýkať sa nenechám. 

aj teraz tu mám mobil len z jedného dôvodou a tým je balík služieb, ale ak plánujú takto žmýkať, tak to nie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar