Telekom aplikácia v novom šate

Otázka

• 0

Ahojte,

v Google Play store a aj iOS Appstore nájdete našu Telekom appku v novom dizajne. Naša najmenšia pobočka v mobile je tak modernejšia, jednoduchšia a prehľadnejšia. Na výber máte svetlý, ale aj tmavý režim.

Zároveň pripomínam, že v aplikácii si viete objednať zmenu paušálu bez potreby návštevy kamennej predajne.

Ako ste na tom s novou aplikáciou vy? Vyskúšali ste ju? Zaujíma ma váš názor :) 

preview-iPhone-X-01.jpg

preview-iPhone-X-02.jpg

preview-iPhone-X-03.jpg

preview-iPhone-X-04.jpg

preview-iPhone-X-05.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Telekom ukázal,že vie urobiť aplikáciu (ios). Je dobrá dizajnovo. Sem -tam nefunguje,ale určite sa to vylepší ďalšou aktualizáciou.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom ukázal,že vie urobiť aplikáciu (ios). Je dobrá dizajnovo. Sem -tam nefunguje,ale určite sa to vylepší ďalšou aktualizáciou.

tá pasívna agresivita :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie je pravda, že si viete urobiť zmenu paušálu bez návštevy kamennej predajne, pretože je tam podsunutá iba jedna ponuka za 27€ a to nie každému vyhovuje! Nie je tam možnosť  mailového kontaktu s operátorom a návody v pomocníkovi sú stavané ibe pre Android a v prostredí iOS nefungujú !!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Áno, som si to tiež všimol, že aplikácia ponúka iba riešenie, ktoré sa podobá najbližšej spotrebe zákazníka a nezohľadňuje aj iné potreby. Veríme, že toto sa v blízkej budúcnosti aktualizáciami aplikácie zmení. Tiež mi v poslednom čase vyskakuje notifikácia aplikácie o nových paušáloch. Došlo to tak ďaleko, že som odobral všetky práva aplikácii a zakázal v Android 10 akékoľvek ďalšie  notifikácie. Škoda takéhoto prístupu.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dusana1
      Čo robiť, ak aplikácia nefunguje? Využívam ju už pár rokov, v utorok som predlžovala paušál a od vtedy sa neviem dostať do aplikácie, po jej spustení ostane len ružový display s logom T. po chvíli telefón vyhlási, že aplikácia nereaguje, či chcem čakať alebo ukončiť. Skúšala som aplikáciu odinštalovať a znova nainštalovať, no nepomohlo. Veľmi ma to mrzí, lebo aplikáciu dosť často využívam či už na sledovanie spotreby, platenie faktúr, magentu....
    • Od angorak666
      prenasal som cislo, uz je aj prenesene, len v aplikacii mi stale ukazuje to docasne cislo. Mam dohodu o EK a aj na portali mi stale ukazuje docasne cislo. Kolko to asi tak trva, kym sa to aktualizuje?
    • Od mrkva0099
      Zdravim, z easy som si dal pausal T data 25, chcem sa dostat do aplikacie a pise mi chybu: 0070-0001
    • Od 1961danielka
      Neviem zrušit registraciu.taktiež chcem zrušiť prihlasovacie udaje do aplikacie.Vopred dakujem.
    • Od dusinovak
      Prečo je vždy horšie pripojenie na stranku moj telekom ,vždy len kody treba predtým to tak nebolo
    • Od vika1803
      Dobrý deň
      chcela by som sa opýtať, či je možnosť zresetovať Môj telekom.???? Nová registrácia sa nedá urobiť s existujúcou mailovou adresou....uvádza, že už existuje užívateľ s touto mailovou adresou.......potrebujem úplne zrušiť registráciu Môj telekom....ďakujem za odpoveď...na mail: vika1803@azet.sk