Otázka

  • 0

Dobry den.

Zaujimalo by ma, preco si  SZCO nemoze na ICO zobrat pausal T Zaklad (11,14,17) , ale len T Biznis mini(12,15,18)? Pri pausaloch ANO bolo mozne na ICO zobrat pausal na RC.  Preco T selektuje biznis zakaznikov? Pausaly T Biznis su o 1euro drahsie ako T Zaklad, ale su rovnake - minuty, SMS/MMS, data. To je za dva roky viazanosti 24 eur, za ktore SZCO zakaznici nic naviac nemaju. Zaujimava "vyhoda". Celkovo su SZCO nuteni brat si drahsie pausaly. Preco si nemozu vybrat to, co chcu? 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

ak som správne pochopil ponuku telekomu, tak to sú teraz tie nové paušáli čo začali ponúkať. 

no a ak T základ je pre fyzické osoby, prečo to neriešiť tak, že zobrať T základ ako fyzická osoba a potom keď to už bude fungovať, poprehadzovať medzi číslami tak aby T základ bola na právnickú osobu.

Treba pozrieť koľko by bolo na poplatkoch, no mohlo by to vyjsť menej, ale viac starostí okolo. 

a žiaľ Telekom začal pritvrdzovať vo žmýkaní zákazníkov, už to bude len horšie. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Dobrý deň,

V segmente T Biznis paušálov Telekom pristúpil k novej forme prémiovej starostlivosti o biznis zákazníkov. V snahe výrazne zlepšiť vzťah s klientom ponúka Telekom prednostné spojenie s dedikovaným agentom (T-Master), proaktívny monitoring služieb, konzultácie a odborné poradenstvo tak, aby firma získala čo najlepšiu ponuku, zodpovedajúcu jej biznis potrebám. K T Biznis paušálom Telekom ponúka aj výhodnejší cenník na nové zariadenie.

Po výbere niektorého z T Biznis paušálov si tak podnikateľ vie vybaviť všetko potrebné omnoho efektívnejšie a rýchlejšie, napríklad aj priamo z vlastnej kancelárie. Prajem príjemný deň, Lucka

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar