Koniec viazanosti - čo ďalej?

Otázka

 • 0

Dobrý deň, 6.7.2020 mi končí viazanosť na paušál Ano L. Chcem sa opýtať (poradiť) ako treba postupovať ďalej, ak:

1. Nechcem predlžovať viazanosť, chcem zostať na tom istom paušály, nechcem nový telefón! Čo k tomu treba urobiť, koľko budem potom mesačne za ANO L platiť, čo mám urobiť a v akom termíne a pod. (či je k tomu viazaný nejaký ďalší poplatok, pokuta..........?

2. Nechcem predlžovať viazanosť, chcem prejsť na easy kartu s tým istým číslom (+ všetko z prvej otázky, poplatky,.......) ?

3. Chcem skončiť ako zákazník TELEKOMU - (+ všetko z prvej otázky - poplatky,,.........)

Viete mi prosím, niekto, relevantne poradiť?

Ďakujem vopred za každú odpoveď!

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

 • 1
 1.  netreba robiť vôbec nič.  - koľko to bude? treba si pozerať vždy aktuálny cenník, pretože podľa neho to bude účtované. 
 2.  musíš sa ozvať telekomu a povedať, že chceš prejsť na easy poplatok za to je 5eur. 
 3.  ak ti skončila viazanosť, tak s telekomom nemusíš nič. dohodneš sa u nového operátora o prenos čísla a on zariadi všetko potrebné. 

3 - telekom sa ti MOŽNO ozve s protiponukou aby si zostal, ktorú môžeš a nemusíš odmietnúť. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

ešte prenos zvyčajne trvá 4ry dni, takže keď ti končí viazanosť 6.7. a po 2.7. si to dohodneš u konkurencie nemal by si platiť pokutu, pre istotu to sprav ale až v daný deń konca viazanosti.... to ku 3jke

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Čo ďalej? Môžeš zostať v Telekome na Áno L paušály bez viazanosti,ale za cenu 35€/ mesačne,alebo prejsť na predplatenú kartu Easy,alebo ísť ku konkurencii.Je to na zváženie.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od simon0000
   Bude mi končiť paušál Ano S  s dodatkovou službou nekonečné SMS ,da sa paušál predlžiť  na ďalšie dva roky?
   Za súčasných plat. podmienok?
  • Od gabriel14
   Dobrý deň včera som mam ponuku na zmenu paušálu,k číslu 0911403600 tak som si to zmenil,, prosím od kedy to bude platné,, a prosim vedeli by ste mi pozrieť či už mám ponuku k paušálu na mobilný telefón?
  • Od Mino9233
   Ahojte budúci týždeň mi konci paušál co mam dva roky a ešte mi nikto nevolal, inokedy to už v lete volali a teraz nič akože ja im neviem volať kvôli tomu že mi končí viazanosť. Lebo pred 2 rokmi mi dali takú super zľavu na mobil  že som bol nesmierne spokojný. 
  • Od gandamwing
   Podal som si žiadosť na zmenu programu na mOjej SIM ke od telekomu.Upgradoval som ho z bez zavazkov na TIdeal 32 bez zariadenia.Žiadosť spísaná odoslana.Čakám na telefonát od telekomu na overenie objednávky.Dnes mi volali a už to bola taká známa formalita až na to , že chcú odomna zábezpeku 50€ v rámci prvej akontácii pri styku s kuriérom.No čo ste sa vy zbláznili ? Tak ja si beriem Paušál de Facto forma pôžičky od Vás a ešte Vám mám zato platiť peniazmi.Kde sme ? Ponúkate paušáli nie finačneprodukty.Sa zobuďte.5 rokov mám u Vás mágio internet a som  Vám azda  dlžný niečo ? 5 rokov Vám vyplácal faktury ako vzorový klient a vy chcete odomna 50€ ako zábezpeku proti neplateniu faktúr ?? Normálne ste mi rozum pretočili !
  • Od Rorodede1
   Dobrý deň, chcem sa spýtať mám u vás už dlhé roky paušál HappyXL + magio internet XL , chcel by som sa spýtať ktorý paušál by ste mi doporučili z tých nových aby bol čo naviac podobný k tomuto čo mám, magio internet chcem mať naďalej
  • Od l.lukacovic17
   Dobrý deň, chcel by som sa spýtať od augusta 2020 mám paušál T DATA 25 a ešte mám 9 mesiacov viazanosti ale bez mobilného zariadenia. Koľko by mohla byt ta zmluvná pokuta keby chcem zrušiť viazanosť? Pretože paušál mi nevyhovuje a neni som snim spokojný. Ďakujem za všetky odpovede