adb vv3212 problemy s teamspeak, uplay atd?

Otázka

• 0

Nazdar,

od kedy mám zázračný telekom router adb vv3212 tak pravidelne mavam problemy s teamspeak uplay a dalsimi vecami, jednoducho na teamspeak ma nepripoji zadam ip serveru napise to ze  Trying to connect to server on 81.0.217.180:7288 napriklad a skonci to chybou  Failed to connect to server. Taktiez mi nejde na uplay siege ani wildlands, kde mám hladat chybu. Takmer vzdy pomoze vypnut a zapnut ale kedze je na to napojene magio tak to prerusi telku. router je v mode bridge a za nim mam zaradeny asus rt-ac87u.

Dik za odpovede

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

pozrel si si aj starsie temy ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

presne som toto riesil ani za svet najst chybu a mal som to presne takto isto zapojene ako mas ty a tiez tie iste routre, predal som asus rt-ac87u kupil som asus dsl-ac68u rozbehal magio tv a odstavil som cely adb z prevadzky odvtedy je pokoj, btw asus rt-ac87u je vyborny router len adb vv3212 je zly aj ako modem tak aj router

Editoval/-a GIGN1987

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nazdar,

od kedy mám zázračný telekom router adb vv3212 tak pravidelne mavam problemy s teamspeak uplay a dalsimi vecami, jednoducho na teamspeak ma nepripoji zadam ip serveru napise to ze  omegle discord xender  Trying to connect to server on 81.0.217.180:7288 napriklad a skonci to chybou  Failed to connect to server. Taktiez mi nejde na uplay siege ani wildlands, kde mám hladat chybu. Takmer vzdy pomoze vypnut a zapnut ale kedze je na to napojene magio tak to prerusi telku. router je v mode bridge a za nim mam zaradeny asus rt-ac87u.

Dik za odpovede

vďaka je môj problém vyriešený

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar