Nefunguje pridanie služby do magenta 1

Otázka

• 0

Ahojte, 

mám paušál Áno S a založil som magnetu skupinu. V domácnosti mame ešte tieto služby:

- Happy M pre pevnú linku, 

- Magio internet XL. 

Môj paušál a pevná linka + internet sú fakturačne oddelené. Keď sa snažím pevnú linku + internet pripojiť do skupiny magenta 1 zadaním čísla pevnej linky, vyhodí mi chybu niečo v tom zmysle, že pridať možno len službu Happy, Áno, internet a pod. Lenže to je presne to, čo pridávam. 

Viete prosím poradiť ako spojiť tieto služby v skupine? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Prihlásenie do skupiny je mozne len mobilnym cislom a po prihlaseni treba pevne sluzby do skupiny ponuknut a pouzit. Pevne sluzby evidovane na rovnakeho cloveka sa pri prihlasenom mobilnom cisle zobrazia automaticky. 

Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ospravedlňujem sa, ale nie celkom rozumiem. 

V magenta 1 som prihlásený cez svoje číslo s paušálom. Nikde tu žiaľ nevidím možnosť pridať tie pevné služby. Vidím len možnosť pozvať člena cez telefónne číslo. 

Keďže pevná linka a internet nie sú písané v spoločnej domácnosti na mňa, nejde o tú istú osobu na fakturáciu.

Rozumiem tomu tak, že v takomto prípade nejde služby spojiť do skupiny? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano presne, ten na koho je pevna linka a internet nech si kupi easy, ktoru do skupiny pridas. Na easy staci raz za rok dobit kredit. Ak zabudnes, stratis vyhodu magenty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marek123987 vlastne nepises ze ten isty clovek co ma tie pevne sluzby nema v telekome aj mobil. Ak ma, staci ho pridat do skupiny, ak nema, tak si moze cislo zariadit, napr. Easy ako tu uz je napisane. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar