Nekonečné dáta si môžete aktivovať aj v máji

Otázka

• 0

Ahojte, 

aj v máji si môžete aktivovať Neobmedzený balík dát v aplikácií Telekom. 

Tentokrát je ale aktivácia balíka časovo obmedzená od 1.5.2020 - 7.5.2020. Po tomto termíne aktivácia balíka už nebude možná. Ten, kto si balík aktivuje, bude môcť dáta využívať  do 31.5.2020. Balík je určený pre T Paušály, T Biznis paušály, ÁNO, ÁNO Biznis, Happy a Bez záväzkov. 

Návod na aktiváciu balíka nájdete tu: https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/nekonecne-data-v-telekom-aplikacii

Pekný deň

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Nemam v appke vobec ponuku nekonecneho internetu - mam program MT Professional Plus Classic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pise mi to ze nemam aktivovane ziadne balicky takze mi to nejde aktivovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam paušál MT Professional plus classic a nejde mi to aktivovať ale v Aprili a Marci mi to išlo 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mám tiež paušál  MT Professional plus classic a tiež v marci a apríli to fičalo, teraz to nebude možné ?? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak isto - nedá sa aktivovať, lebo žiadne balíčky sa nezobrazujú. Je služba len pre vyvolených? Ako je možné, že sa v aplikácii nedá aktivovať? Mám Android najnovšiu verziu, niekde som čítala, že hapruje to aj iným po aktualizácii softvéru. Od 2.5. sa snažím, bezvýsledne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne to šlo bez problemov, asi je chyba na vašej strane, viem aj o dalšich ľudoch čo to maju aktivovane už

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

častokrát je problém len v tom, že je potrebné sa z aplikácie odhlásiť a znova prihlásiť. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

informovanost - SUPER, podarilo sa. Veľké ďakujem :):):)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom - jedno velke minus. To ze sa zmenili podmienky a menej ludi ma moznost aktivovat data v maji, to nenapisu. 

Super linka podpory, okrem 30 min vyckavania na operatora si ma prehadzovali, najprv 0800 123 456, ti ma odkazali

na 0800 123 500 a odtial zasa na technikov 0800 123 777 . 

Ziaden operator nevedel mi povedat, ze sa zmenili podmienky. Az technik mi to musel povedat, 

ze  paušál  MT Professional plus nema podla novych podmienok narok na nekonecne data v MAJI.

Super technicka podpora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

MT Professional Plus - i mňa aj v máji v pohode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúste sa odhlásiť z aplikácie, prípadne úplne zmažte dáta aplikácie, aby sa aplikácia správala ako pri novej čistej inštalácii a následne sa prihláste cez Môj Telekom prihlasovacie údaje alebo cez sieť Telekomu (nie cez wifi)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od blaskovamarcela
      Prosím o Vás o kontaktovanie z retenčného oddelenia. Ďakujem
    • Od samomuransky
      Zdravím,
      aktivoval som si T-Dáta 25 ku ktorým je poskytovaná služba Magio Go Benefit - jej aktivácia sa mi zobrazuje aj v Telekom aplikácií. Nedarí sa mi ale prísť na to ako službu využiť, teda s akými údajmi sa prihlásiť do samotnej aplikácie Magio Go. Viete mi s tým prosím poradiť?

Ďakujem.
    • Od Nora.13
      Dobry vybrala som si paušál T nekonečno  s novým číslom a chcela som sa opýtať či sa môžem pre telefón zastaviť aj na predajni kde vyplatim aj poplatky 
    • Od app_13adamova
      Dobrý deň.
      Máme Magio Internet-vzduchom a chceme prejsť na vyšší balík.
      Nestacia nám dáta.
      Je to možné aj cez internet, alebo treba navštíviť prevádzku.
      Dakujem. S pozdravom Jakubis-Adamová
    • Od Juraj0506
      Dostal,už niekto zľavu -20 % na nejaký T-paušál? Myslím tým,že po skončení viazanosti na Áno L im bola poskytnutá zľava na nový paušál T-ideal 32.
    • Od starec_2377
      Dna 26.7.2020 mi konči viazanost na pausal Ano M a chcem sa spitat kedy možem paušal zrušit len v ten den alebo aj skôr ?