Nastavenie routera

Otázka

• 0

Zdravím Vás, potreboval by som poradiť, mám router od Telekomu Huwei, ak bude potrebné podložím aj číslo označenia teraz to an rýhlo neviem dohľadať. No ale ide o to, že mám doma robotický vysávač, ten mi nechce pripojiť na wifi, tak isto ai tlačiareň mi necce pripojiť na router. Je to určite rým pretože na mobilnu sieť z mobilného internetu nemá žiaden problém ani jedna z technologií. Kde prosím vás sa dostanem do nastavení pre Wifi a nastavím si povolenie, ktoré by sprístupnilo moj router a wifi sieť aj pre takéto veci ? . 

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím Vás, potreboval by som poradiť, mám router od Telekomu Huwei, ak bude potrebné podložím aj číslo označenia teraz to an rýhlo neviem dohľadať. No ale ide o to, že mám doma robotický vysávač, ten mi nechce pripojiť na wifi, tak isto ai tlačiareň mi necce pripojiť na router. Je to určite rým pretože na mobilnu sieť z mobilného internetu nemá žiaden problém ani jedna z technologií. Kde prosím vás sa dostanem do nastavení pre Wifi a nastavím si povolenie, ktoré by sprístupnilo moj router a wifi sieť aj pre takéto veci ? . 

Ďakujem

Zavolaj na 0800123777 a požiadaj ich nech ti zapnú wifi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

router mas v mode bridge, bud poziadaj o router mod alebo za tento router zarad svoj druhy router a mas po probleme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar