Nové T paušály v predaji od 4.mája 2020. Široká ponuka – lepší výber pre vás

Otázka

• 0

Ahojte,

Telekom reaguje na potreby svojich zákazníkov a v máji prinesie niekoľko noviniek. Doteraz najobľúbenejšie paušály HAPPY a ÁNO nahradí paušál T ideál. Telekom vychádza v ústrety aj zákazníkom, ktorí mesačne spotrebujú veľké množstvo dát s paušálmi T nekonečno.

T paušály budú rozdelené do štyroch kategórií: T Nekonečno, T Dáta, T Ideál a T Základ. Každý je určený inej cieľovej skupine zákazníkov. Vyšší počet paušálov teda znamená aj lepší produkt „na mieru“ pre zákazníkov Telekom.

T Nekonečno je nová vlajková loď pre najnáročnejších, ktorí chcú mať nielen nekonečné volania a správy, ale aj nekonečné dáta. V ponuke budú balíčky od 20 GB do 50 GB a po prečerpaní sa rýchlosť dát do konca mesiaca spomalí na 3 Mbps alebo 10 Mbps, v závislosti od výšky paušálu.

Tradičné bestsellery posledných dvoch rokov (paušály ÁNO) budú mať pokračovateľa v podobe paušálov T Ideál. Balíček obsahuje nekonečné volania a SMS, k nim je pripravený balík dát. Dvojica najvyšších modelov má už objemy 12 GB a 17 GB mesačne v cenovom rozsahu od 20 eur. Pre najmenej náročných zákazníkov sú určené paušály T Základ. Obsahujú 500 MB dát plus 100 až 200 minút mesačne. Za najlacnejší zaplatíte iba 11 eur.

Nové paušály sa stanú ešte výhodnejšími, keď ich vložíte do skupiny Magenta 1. Ak máte aspoň 1 paušál a pevnú službu aspoň vo variante M, získate viac minút a viac dát za nezmenenú cenu. Aj pri T paušáloch možno darovať Magenta 1 dáta ďalším členom Skupiny.

Nová ponuka T paušálov bude aktuálna od pondelka 4. mája 2020.  Viac informácií si prečítajte na našich stránkach wiki

Čo si myslíte o novej ponuke? Koľkí z vás využijú nový paušál T nekonečno s navýšeným počtom dát za skvelé ceny?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

67 odpovedí na túto otázku

• 0

@kukajziknemas ani suseda, kamarata, niekoho v rodine, kto ma pausal s pevnou linkou, internetom alebo tv ? 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Úplne perfektné by bolo, keby sa paušál dal skladať z balíkov ako konkurenčný Pištov produkt. Cena balíka za 100 SMS; cena balíka za 100 MIN, cena balíka za 1GB a potom Cena balíka za neobmedzene SMS/MMS,  Cena balíka za neobmedzené volania, cena balíka za neobmedzené dáta a všetko vy bolo vykryté akoukoľvek požiadavkou.

Vyskladám si napr. Balík neobmedzené dáta, neobmedzení hovory a 100 SMS/MMS. Toto je úplne neprebádaný model, ktorý by sa nemusel roky meniť, mohli by sa upravovať len ceny.

Milý Telekom, nepouvažujete konečne nad niečím takýmto? Pre dlhodobých zákazníkov  T paušály dnes skutočne predstavujú v porovnaní s ANO krok späť.

V podstate Telekom nepriniesol nič prelomové.... Áno paušály upravil ( minimálne s objemom dát,ale samozrejme,že za viac peňazí,takže sa dáta sú tiež príplatíš). Tento operátor so vôbec neváži starích a platiacích zákazníkov!!! Rád by som vôbec vedel,ako to funguje po skončení viazanosti na Áno L ( napríklad). Donedávna,ak končil paušál Happy L,tak keď ste žobrali,tak Vám dali tu mizernú zľavu -20 % na Áno L,takže s viazanosťou 24 mesiacov,ste získali Áno L za 24€ s DPH samozrejme. Neviem,či vôbec Telekom dáva tu mizernú zľavu -20 % na nejaký T- paušál. Má niekto reálne skúsenosti s tým?! Dostal niekto tu slabú zľavu -20 % na nový paušál T-ideal? Toto by som rád vedel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám ÁnoL za 18 Eur, tak som zvedavý za akú blbosť mi to chcú vymeniť. 

Takúto cenu za Áno L ( 18€ s DPH dostal málokto). Donedávna ponúkali pre starého zákazníka zľavu  -20 %. Keď človek doslova prosíkal,tak získal Áno L za 24 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 ( bez telefónu). Neviem v súčasnosti,ak Ti skončí zľava -40% na Áno L( 18€ s DPH),či  Ti vôbec budú schopný poskytnúť,aj tu zľavu -20% na program  T-32 ideál ( čo  náhrada za Áno L  s 12GB dát). Potom napíš,ako si dopadol. 😀 👍 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@littlelove veru Magentu nemám. Nemám ju ako vytvoriť. V celej rodine máme všetci mobily v Telekome, ale nikto nemá pevnú linku, internet ani TV. Pevná linka je už prežitok a internet a TV mám od miestneho providera za omoc lepšie ceny ako z Telekomu. Takže z toho nič nebude...

prečo teda vôbec v telekome ste? 

asi jedinú vec čo mal telekom "lepšiu" ako iní nemáte a ani nebudete mať  tak načo v ňom potom ste? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kedysi mali aj neobmedzené dáta pre všetky paušály.  obmezená bola len rýchlosť podľa objemu dát.

prišli na to, že viac peňazí sa dá vycucať z toho, ak rovnaký objem pôjde v plnej rýchlosti, no potom zavrú kohútik úplne. teda ak chceš dátovať ďalej, musíš si priplatiť. 

ďalšia vec na ktorej sa dá toho viac vyžmýkať je to, že nemôžeš si vybrať služby podľa toho ako ti vyhovujú, ale pevne stanovia "balíček"  ktorý nezmeníš, a teda ak ti ide iba o jednu službu z toho, musíš zbytočne platiť aj za ostatné, inak nebudeš mať to čo chceš. .) 

tovnako ako nové paušály... v čom tam je zmena oproti starým? no v cene samozrejme :D aby si mal to isté čo si mal pri starých si musíš o 2-3 euričká mesačne priplatiť :D  a takto si telekom zabezpečí ďalších 48 - 72 eur za viazanostné obdobie a to doslova za nič :) 

toto robí telekom neustále. ako viac a viac žmýkať zákazníkov z peňazí... nič viac nič menej.  tak isto ako apple. 

zober nohy a utekaj odtiaľto :D   alebo si vydržiavaj túto zlatokopku, ktorá ti ale ani napriek tomu nerozkročí náruč :D

Úplný súhlas s Tebou. Je to žiaľbohu skutočne tak. To je realita. Veľmi neverím,že sa to zmení. To ťažko.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Píšeš mi z duše. Tak reálne to je tak. Pomaličky,ale isto zdražujú svoje služby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Telekome mám,len paušál nič viac. Skončí mi viazanosť a idem prev. Som spokojný s kvalitou siete. Platiť 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov za Áno L?! To je veľa. Nebral som žiadné zaradenie. Radšej pôjdem k najmladšiemu operátorovi. Žiadnú zľavu mi nechceli poskytnúť. Prisam bohu pôjdem preč od nich.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to fakt hocičo napíšem mi to upvotneš ? :D 

Pretože píšeš pravdu..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

V Telekome mám,len paušál nič viac. Skončí mi viazanosť a idem prev. Som spokojný s kvalitou siete. Platiť 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov za Áno L?! To je veľa. Nebral som žiadné zaradenie. Radšej pôjdem k najmladšiemu operátorovi. Žiadnú zľavu mi nechceli poskytnúť. Prisam bohu pôjdem preč od nich.

ja idem paušálom 100% preč. :D  

mám paušál dáta M za cca 16 eur mesačne. a to v balíku s optickým internetom GIGA a magio TV L.   teda mám magentu sám pre seba. 

v magente mám 8 GB mobilných dát, 200 minút volaní a spoplatnené SMS. 

teda bez magenty mám za tú sumu neviem vychádza to 2 GB dát?  a 100 minút a spoplatnené sms :D 

v najmladšieho operátora dostanem najporovnateľnejší paušál 11GB dát a 100 minút za 10 eur.  :D

prípadne úplne neobmedzený paušál za 22 eur. :D 

ak odhliadneme od tohto čo mi telekom ponúka lepšie ako tento operátor?  okrem ničoho je tam lepšie pokrytie na surfovanie dát. :D 

ale v oblastiah v ktorých sa pohybujem mám pokrytie aj u neho. :D no keby som si u nich zobral ten paušál za 10 eur, stále mám 16 eur ktoré môžem minúť napríklad na kreditnú kartu či už v telekome, pomaranči, alebo kyslíku, keby som mal čírou náhodou horší signál. :D  dual sim mobily sú dnes už štandardom. a mám  144 eur na telekomácke viazanostné obdobie, aby som ich minul len na dáta na tej kreditnej karte :D  to sa veru ani nedá :D  veď už len v hentom paušále mám 11 GB mesačne :D  pri pomarančovom pokrytí 3g čo na internet stačí a slušnom pokrytí 4g. a volať a smskovať môžem po celom slovensku. :D 

aj teraz v telekome som len preto, lebo som chcel veľký internet a vraj telekom má najstabilnejší internet :D a momentálny stav je ten, že platím o 5 eur viac aby som mal ten istý internet (GIGA) , ako všetci, čo si platia len za XL :D takže som nasratí a Vážne zvažujem odchodom aj týmto. :D 

čo v konečnom dôsledku vydá to, že nebude mať vôbec význam tu mať  magio TV :D takže ten pôjde tahet zrejme taktiež :D

dobre si to veru inžinieri z telekomu zmenežovali :D 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedine to pokrytie signálom je jediné plus Telekomu. Mám  Áno L pridal som sa do Magenty 1 a mám 15 GB dát a neobmedzené volania a SMS /MMS. Pre mňa nie sú podstatné neobmedzené volania,ale dáta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prečo si potom nešiel po dátových balíčkoch?  kde sú resp boli dáta vyššie? 

a pokrytie.... pokiaľ ti ide o dáta, teda pokrytie 4G tak telekom je na tom slabo. kyslík má lepšie pokrytie 4G.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na kyslíku ma **piip** nedobudovaná sieť. Kyslík je na trhu od roku 2007 a dodnes využíva národný roaming od Telekomu a Orangeu v 2G sieti (GPRS a EDGE) na miestách,kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou. Toto je vec ktorá sa mi na nich nepáči. Je pravda,že majú lepšiu sieť,ako najmladší operátor. Bývalý triopol ma približne rovnaké ceny. Takže veľmi by som nevyhral.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@littlelove veru Magentu nemám. Nemám ju ako vytvoriť. V celej rodine máme všetci mobily v Telekome, ale nikto nemá pevnú linku, internet ani TV. Pevná linka je už prežitok a internet a TV mám od miestneho providera za omoc lepšie ceny ako z Telekomu. Takže z toho nič nebude...

Ja nemám pevné služby len Paušal a mám Magentu. Skús zaregistrovať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Alebo pridať sa k niekomu do skupiny Magenta 1. Budeš mať viac dát. Mám Áno L 10GB dát v paušály + 5GB dát v Magente 1. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne vo štvrtok volali bublinkáči a ponúkali 50% zľavu z cenníkových cien. To už začína byť zaujímavé. Golden za 15 k tomu HBO a bonus na zariadenie a ešte aj vyplatenie pokuty. Tak toto som už ozaj nepochopil. Zrejme nie všetko zlato čo sa blyští je aj zlatom. Nebudem nikoho nabádať , ale pozrite si posledné štatistiky prenosov čísiel, čítajte medzi riadkami a pochopíte, prečo sa uchyľujú operátori k retenčným ponukám. Pri troche pozornosti pochopíte,aj kto bude ďalším, čo začne ponúkať extra zľavy. xD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď Vám tak ide o tie dáta, skúste najmladšieho.. Prípadne si zober v Poľsku predplatenku T Mobile PL 20GB z 25 PLN. Nemám to odskúšané, ale zrejme  si vrámci skupiny DT nič nakoniec neúčtujú. Daj si do DualSIM, slovenské číslo, to si necháš na prijem hovorov a dáta potiahneš z poľskej karty. Treba to len vyskúšať . Tvoja čistá strata bude 25PLN a kartu veselo požívaj. Budeš primárne v sieti Telekom SK, lebo uprednostnené siete. To len u nás sú dáta Tuzexovým tovarom, v PL to nik nerieši. Vyplakávať vám nepomôže. Buď prijat realitu s ktorou sa zmieriš alebo si vytvoriš "svoj" produkt.

V podstate je to možné. Mám dual sim. Teda pri IPhone XS Max je jedná karta e-SIM. Pokial sa situácia nezmení. V Telekome budem mať  najlacnejší paušál na hovory a druhú SIM kartu -e SIM  poľskú napríklad. Tu t budem využívať na dáta. Kredit si dobijem cez internet a basta. Vseliako sa dá špekulovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar