Nové T paušály v predaji od 4.mája 2020. Široká ponuka – lepší výber pre vás

Otázka

• 0

Ahojte,

Telekom reaguje na potreby svojich zákazníkov a v máji prinesie niekoľko noviniek. Doteraz najobľúbenejšie paušály HAPPY a ÁNO nahradí paušál T ideál. Telekom vychádza v ústrety aj zákazníkom, ktorí mesačne spotrebujú veľké množstvo dát s paušálmi T nekonečno.

T paušály budú rozdelené do štyroch kategórií: T Nekonečno, T Dáta, T Ideál a T Základ. Každý je určený inej cieľovej skupine zákazníkov. Vyšší počet paušálov teda znamená aj lepší produkt „na mieru“ pre zákazníkov Telekom.

T Nekonečno je nová vlajková loď pre najnáročnejších, ktorí chcú mať nielen nekonečné volania a správy, ale aj nekonečné dáta. V ponuke budú balíčky od 20 GB do 50 GB a po prečerpaní sa rýchlosť dát do konca mesiaca spomalí na 3 Mbps alebo 10 Mbps, v závislosti od výšky paušálu.

Tradičné bestsellery posledných dvoch rokov (paušály ÁNO) budú mať pokračovateľa v podobe paušálov T Ideál. Balíček obsahuje nekonečné volania a SMS, k nim je pripravený balík dát. Dvojica najvyšších modelov má už objemy 12 GB a 17 GB mesačne v cenovom rozsahu od 20 eur. Pre najmenej náročných zákazníkov sú určené paušály T Základ. Obsahujú 500 MB dát plus 100 až 200 minút mesačne. Za najlacnejší zaplatíte iba 11 eur.

Nové paušály sa stanú ešte výhodnejšími, keď ich vložíte do skupiny Magenta 1. Ak máte aspoň 1 paušál a pevnú službu aspoň vo variante M, získate viac minút a viac dát za nezmenenú cenu. Aj pri T paušáloch možno darovať Magenta 1 dáta ďalším členom Skupiny.

Nová ponuka T paušálov bude aktuálna od pondelka 4. mája 2020.  Viac informácií si prečítajte na našich stránkach wiki

Čo si myslíte o novej ponuke? Koľkí z vás využijú nový paušál T nekonečno s navýšeným počtom dát za skvelé ceny?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

67 odpovedí na túto otázku

• 1

Tiež sa na to pozerám s prekvapením, kam sa to pohlo a úplne postrádam ešte aj zmysel Biznis T paušálov. V každom prípade je to portfólio zbytočne široké, zle odstupňované. Nechajme si čas, kam sa to pohne, ale dieru do sveta s tým neočakávam. Za seba mám ešte rok na jednom čísle viazanosť a na druhom pol roka, uvidíme kam sa pohneme za pol roka. Beriem to ako spiatočnícky krok. Kľudne mohli nechať HAPPY a pridať dáta.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@tyler91 Prosim ťa jednoduchosť a ústretovosť k zakazníkovy v Telekome nehladaj na verných dlhoročných zákazníkov kašlú a s touto ponukou to už zabili úplne . Čím ďalej ma viac utvrďujú že prenos čísla ku konkurencii v decembri bol správny krok. Ani neviem  ako  mam  u nemenovaného operátora neobmedzené volania SMS/ MMS a 46Gb Dát  za 19 eur .    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Sa cudujes ? Slovensko je krajina futbalovych a hokejovych odbornikov a produktovych manazerov :)

Nakoniec je to forum, kazdy si moze povedat k veci svoj nazor.

Je ale jednoduchy fakt, ze tieto pausaly neurobia ziadnu dieru do sveta.  Su to len velmi mierne upravene a zdrazene sucasne ANO pausali, akurat viac rozdrobene.

16 kusov je fakt vela a zbytocnych. Ked chceli naozaj väcsi vyber mohli vytvorit rovno "pausal generator", nech si kazdy vyklika pozadovany pocet minut, sms, dat a mu to hodi vyslednu sumu s tym ze cim viac tym lacnejsia jednotkova cena.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Dajte tomu trošku času, i keď po prečítaní diskusie na zive.sk zrejme klamem sám seba :-D

Ešte je tu jeden hráč, možno motyka vystrelí a bude to o trošku zaujímavejšie, i keď opäť tomu moc neverím, ale nádej umiera posledná :D

Kartelová dohoda nepustí,posledný hráč to zaklincuje s ponukou.
Choďte si pozrieť taliansky Vodafone a príde vám zle,ak sa pozriete na ponuku Telekomu druhykrát 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Tak bohuzial tu na fóre sa to nevyrieši jedine co na nich plati je to keď im odíde veľký počet zakznikov . Vtedy sa mozno rozhýbu sam som mal u nich 14 rokov cislo ale bohuzial keď si nevedeli vážiť dlhoročných zakznikov tak som prestúpil ku konkurencii aj keď som dúfal že sa k nim časom vratim ale viem už teraz že tak rychlo pri ich prístupe sa nevratim. A keď vidim ako sa telekom začal správať telekom k svojim zakaznikom tak si to zachvilu asi odnesú aj zákazníci magio tv a internetu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Dobrý deň,

rada by som uviedla správnosť informácií. Paušál s názvom T nekonečno SD, ktorý niekoľkých z vás zaujal, obsahuje aj nekonečné SMS zadarmo. To znamená, že za 42 eur dostaneš okrem 20 GB dát aj nekonečné volania a sms správy.  Všetky paušály si oddnes môžeš prezrieť na našom webe. Zároveň sa ospravedlňujeme za nesprávnu informáciu, ktorá spôsobila rozhorčenie. Prajem príjemný deň, Lucka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Juraj0506  Bohužiaľ Telekom ma čím ďalej viac utvrdzuje že ked som od nich po 14 rokoch preniesol číslo ku konkurencii som urobil dobre. To že majú dlhoročného zákazníka ktorý im vždy platil faktúry na čas a nebol nikdy v omeškaní ich vôbec nezaujíma. Momentálne u konkurencie mam Neobmedzené volania SMS/MMS a 46Gb dát za 19 eur. Ale bohužiaľ Telekom sa zobudí v jedinom prípade že mu začnú vo veľkom odchádzať zákazníci. A to nech nám pokazia este MAGIO SAT a zrušíme aj TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ááááách jaj, toľko všeliakých paušálov a všetko naprd. Doteraz manželka využívala ÁNO S + balíček nekonečných hovorov za 13e. Dáta vôbec nevyužíva a SMS už vôbec. Teda ho využíva na telefonovanie hlavne do siete Telekom. Taký paušál nevymysleli! Keby ponechali aspoň ten balíček nekonečných hovorov!!!! Aby mala nekonečné hovory do Telekomu, musela by si aktivovať minimálne T ideál za 20e.Pri tom z toho dáta nevyužije, sms nevyužije.Takto by platila za to čo nevyužije. Prečo nevymysleli že napr. "vyskladaj si svoj paušál" alebo aspoň "T základ Hovory" kde by boli nekonečné hovory a napr. 100 mega dát, smsky by boli platené. a cena 10e

kedysi mali aj neobmedzené dáta pre všetky paušály.  obmezená bola len rýchlosť podľa objemu dát.

prišli na to, že viac peňazí sa dá vycucať z toho, ak rovnaký objem pôjde v plnej rýchlosti, no potom zavrú kohútik úplne. teda ak chceš dátovať ďalej, musíš si priplatiť. 

ďalšia vec na ktorej sa dá toho viac vyžmýkať je to, že nemôžeš si vybrať služby podľa toho ako ti vyhovujú, ale pevne stanovia "balíček"  ktorý nezmeníš, a teda ak ti ide iba o jednu službu z toho, musíš zbytočne platiť aj za ostatné, inak nebudeš mať to čo chceš. .) 

tovnako ako nové paušály... v čom tam je zmena oproti starým? no v cene samozrejme :D aby si mal to isté čo si mal pri starých si musíš o 2-3 euričká mesačne priplatiť :D  a takto si telekom zabezpečí ďalších 48 - 72 eur za viazanostné obdobie a to doslova za nič :) 

toto robí telekom neustále. ako viac a viac žmýkať zákazníkov z peňazí... nič viac nič menej.  tak isto ako apple. 

zober nohy a utekaj odtiaľto :D   alebo si vydržiavaj túto zlatokopku, ktorá ti ale ani napriek tomu nerozkročí náruč :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Úplný súhlas s Tebou. Je to žiaľbohu skutočne tak. To je realita. Veľmi neverím,že sa to zmení. To ťažko.

kým im drastickejšie neprepadnej predaj tak nezmení. 

a to len tak nezmení, pozri na apple.

stojan na monitor za 1000 dolárov.  v reálnej hodnote možno 20.

monitor za 5000 v reálnej hodnote približne 600. 

a podobne.  oviec ktoré budú vyhadzovať peniaze von oknom je stále dosť.

no poznáš to, ak chceš uvariť živú žabu, a hodíš ju do vriacej vody vyskočí ti von. musíš ju variť pomaly. 

a presne toto robí telekom, :D  pomaly čo dva rôčky neprimerane zdražuje  aby  nezostali len tie ovce, ale aj tí čo sú hlúpi aby si to všimli a uvedomili. .D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

no ale je to tak :D a čo je vlastne neprimerané zdražovanie? :D

no tak inflácia je cca 2% ročne v dobrých rokoch.  čo je približne 4,04% za dva roky. 

oni zdražujú 9 eurové paušály o 2 eurá čo je približne 23% zdražovanie :D

teda neprimerané zdražovanie o cca 20% a to je veru slušná suma :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si ide Telekom robit zo zakaznikov srandu ? Toto myslite naozaj vážne tak to gratulujem . Nad tou ponukou nevie zakaznik či sa ma smiať alebo plakať. Proste KATASTROFA

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla mna pausaly ANO je dobra ponuka tak ako  to je teraz. Zbytocne vela segmentov maju nove pausaly, v pohode by stacili dva napr. T ideal a T Data. Osobne mi vadi rychlostny limit po prekroceni dat. Pri 1000GB som za marec presurfoval okolo 300 gb. Neviem ci to nie je krok spat s tym FUP-om ako to bolo v priapde DSL kde to aj tak nakoniec konecne zrusili. V oktobri mi konci zmluva na pausal, dovtedy mam este dost casu rozmyslat co dalej :).  BTW Pre lepsi prehlad by som nabuduce volil prehladnu tabulku, nikomu sa nechce dlho citat :D

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol by to taký upgrade Happy paušálov.👍👍👍Viac dát.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam od Vas 3 DSL pripojenia + pevnu linku + Magio vzduchom. Mobilny pausal mam bez viazanosti od modrej konkurencie, nakolko mi dokazu ponuknut to co Vy, ale za polovicnu cenu. Ked mi ponuknete T Nekonecno HD za polovicu, mozno sa dohodneme aj na viazanosti :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechápem,ľudia (určite aj Vy) chcú jednoduchosť a prehľadnosť a vy predstavíte 16 slovom šestnásť nových paušálov 🤦‍♂️
Úplne zbytočne to komplikujete,minimálne polovica paušálov je úplne zbytočných.
T základ, T dáta,T Ideál zrušiť a nahradiť ich:

T 10€ =200 min a neobmedzené SMS+2GB
T 15€=Nekonečné Volania a SMS+5GB
T 20€=Nekonečné Volania a SMS+10GB
T 25€=Nekonečné Volania a SMS+15GB
T 30€=Nekonečné Volania a SMS+30GB

a ponechať iba T Nekonečno,kľudne v tejto cene 40+,kto chce neobmedzeno,nech si to priplatí

Zrušiť zbytočnú Magentu 1,proste úplne sprehľadniť  a hlavne konečne po tých rokoch zvýhodniť ponuku aj pre zákazníkov,lebo sa mi zdá,že posledné roky sa tie paušály menia iba kozmeticky.Ale chápem,takto to nefunguje aby zákazníci boli tí "spokojnejší" 

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@tyler91 az na to ze nesuhlasim zo zrusim Magenta 1. Kto ma vic sluzieb a plati viac nech ma aj viac benefitov.

Inak ja mam Ano M Data, kde mam 8GB v Magente 1 (20e cennikova cena, ja mam inu). Teraz mi to da s T Data 21 9GB za 21e (cennikova cena). Vela sme sa teda neposunuli, vyhodne len ked to budem vediet dostat na rovnaku cenu.

Realne akoze nic moc, trochu viac dat za trochu vyssiu cenu. Jediny realny pokrok vidim asi namiesto Ano XXL za 70€ s 30GB bude teraz za 70€ uplne neobmedzeno.

ANO L za 30e s 10GB ma teraz akoze nahradu co ? T ideal 27 kde je za 27e len 5GB dat alebo drahsi T ideal 32 kde je za 32e o 2GB viac ?

ANO XL za 40e s 20GB je teraz T Nekonecno SD za drahsich 42e, s tak isto 20GB, rozdiel je ze sa data po vycerpani nezastavia ale znizi rychlost na 3Mbps. Za toto "neobmedzeno" teda pekny 2 eurovy priplatok.

K filozofii ze dame 1GB viac ale aj za 1euro viac, gratulujem strategickemu a marketingovemu oddeleniu Telekomu. Skoda, zisky asi nepustia.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nezsatávam sa telekomu , ale udivuje ma koľko sa tu objavilo produktových manažérov...klobúk dole :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nezsatávam sa telekomu , ale udivuje ma koľko sa tu objavilo produktových manažérov...klobúk dole :D

Táto ponuka je výsmech,či už čo sa týka prehľadnosti alebo výhodnosti.
Priniesť 16 nových paušálov je proste psycho.Stále je o tom istom už niekoľko rokov,zmenia názov a pomenia trošku dáta,ceny sú už roky rovnaké.
Radšej tu nejdem vypisovať aké ponuky majú ľudia v Poľsku,Rakúsku,Taliansku,Anglicku,lebo by ma blokli

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Najviac som šokovaný z paušálov T-základ,ktoré sú odstupňované po 3€ a rozdiel je iba v počte voľných minút,čiže pýtať si v roku 2020 3€ za 50 voľných minút navyše,to je už riadny výsmech zákazníkom,to už je zlodejina,nie obchod.

Editoval/-a tyler91
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dajte tomu trošku času, i keď po prečítaní diskusie na zive.sk zrejme klamem sám seba :-D

Ešte je tu jeden hráč, možno motyka vystrelí a bude to o trošku zaujímavejšie, i keď opäť tomu moc neverím, ale nádej umiera posledná :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež sa na to pozerám s prekvapením, kam sa to pohlo a úplne postrádam ešte aj zmysel Biznis T paušálov. V každom prípade je to portfólio zbytočne široké, zle odstupňované. Nechajme si čas, kam sa to pohne, ale dieru do sveta s tým neočakávam. Za seba mám ešte rok na jednom čísle viazanosť a na druhom pol roka, uvidíme kam sa pohneme za pol roka. Beriem to ako spiatočnícky krok. Kľudne mohli nechať HAPPY a pridať dáta.

Nechápem,ľudia (určite aj Vy) chcú jednoduchosť a prehľadnosť a vy predstavíte 16 slovom šestnásť nových paušálov 🤦‍♂️
Úplne zbytočne to komplikujete,minimálne polovica paušálov je úplne zbytočných.
T základ, T dáta,T Ideál zrušiť a nahradiť ich:

T 10€ =200 min a neobmedzené SMS+2GB
T 15€=Nekonečné Volania a SMS+5GB
T 20€=Nekonečné Volania a SMS+10GB
T 25€=Nekonečné Volania a SMS+15GB
T 30€=Nekonečné Volania a SMS+30GB

a ponechať iba T Nekonečno,kľudne v tejto cene 40+,kto chce neobmedzeno,nech si to priplatí

Zrušiť zbytočnú Magentu 1,proste úplne sprehľadniť  a hlavne konečne po tých rokoch zvýhodniť ponuku aj pre zákazníkov,lebo sa mi zdá,že posledné roky sa tie paušály menia iba kozmeticky.Ale chápem,takto to nefunguje aby zákazníci boli tí "spokojnejší" 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Telekom reaguje na potreby svojich zákazníkov a v máji prinesie niekoľko noviniek. Doteraz najobľúbenejšie paušály HAPPY a ÁNO nahradí paušál T ideál. Telekom vychádza v ústrety aj zákazníkom, ktorí mesačne spotrebujú veľké množstvo dát s paušálmi T nekonečno.

T paušály budú rozdelené do štyroch kategórií: T Nekonečno, T Dáta, T Ideál a T Základ. Každý je určený inej cieľovej skupine zákazníkov. Vyšší počet paušálov teda znamená aj lepší produkt „na mieru“ pre zákazníkov Telekom.

T Nekonečno je nová vlajková loď pre najnáročnejších, ktorí chcú mať nielen nekonečné volania a správy, ale aj nekonečné dáta. V ponuke budú balíčky od 20 GB do 50 GB a po prečerpaní sa rýchlosť dát do konca mesiaca spomalí na 3 Mbps alebo 10 Mbps, v závislosti od výšky paušálu.

Tradičné bestsellery posledných dvoch rokov (paušály ÁNO) budú mať pokračovateľa v podobe paušálov T Ideál. Balíček obsahuje nekonečné volania a SMS, k nim je pripravený balík dát. Dvojica najvyšších modelov má už objemy 12 GB a 17 GB mesačne v cenovom rozsahu od 20 eur. Pre najmenej náročných zákazníkov sú určené paušály T Základ. Obsahujú 500 MB dát plus 100 až 200 minút mesačne. Za najlacnejší zaplatíte iba 11 eur.

Nové paušály sa stanú ešte výhodnejšími, keď ich vložíte do skupiny Magenta 1. Ak máte aspoň 1 paušál a pevnú službu aspoň vo variante M, získate viac minút a viac dát za nezmenenú cenu. Aj pri T paušáloch možno darovať Magenta 1 dáta ďalším členom Skupiny.

Nová ponuka T paušálov bude aktuálna od pondelka 4. mája 2020.  Viac informácií si prečítajte na našich stránkach wiki

Čo si myslíte o novej ponuke? Koľkí z vás využijú nový paušál T nekonečno s navýšeným počtom dát za skvelé ceny?

Ja som s toho úplne zmätený a aj rozhorčený a to není ešte ani zmenené. Čo sa vlastne zlepší týmito paušálmi? Pre mňa ako dlhodobý používateľ paušálu L sa to len zhorší a prídem buď o neobmedzené veci alebo sa mi zvýši cena paušálu. Nechápem o čo vám ide. Nechcem robiť unáhlené závery ale počkám si do pondelka nech mi ešte osobne na pobočke potvrdíte či je to tak ako vidím a keď mi to neupravíte aspoň podľa kritérií ktoré mám súčasne tak po naozaj spokojnej celoživotnej ceste s vami budem vážne uvažovať o rozhliadnuťí sa inde. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som s toho úplne zmätený a aj rozhorčený a to není ešte ani zmenené. Čo sa vlastne zlepší týmito paušálmi? Pre mňa ako dlhodobý používateľ paušálu L sa to len zhorší a prídem buď o neobmedzené veci alebo sa mi zvýši cena paušálu. Nechápem o čo vám ide. Nechcem robiť unáhlené závery ale počkám si do pondelka nech mi ešte osobne na pobočke potvrdíte či je to tak ako vidím a keď mi to neupravíte aspoň podľa kritérií ktoré mám súčasne tak po naozaj spokojnej celoživotnej ceste s vami budem vážne uvažovať o rozhliadnuťí sa inde. 

Pokial mas stale viazanost nic riesit nemusis. Ano L ti ostava do konca.

Pravda je ze nasledne budes mat navyber bud o 2€ drahsi pausal s 2GB viac datami, alebo  3€ lacnejsi s o polovicu menej datami. Inymi slovami budu ta nutit vziat drahsi pausal, pretoze o polovicu menej dat je riadny sek a to asi nebudes chciet. Maju to velmi dobre premyslene.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň Dopočul som sa že máte nové paušály Chcem sa spýtať Jeden paušal Áno M mi končí 8.9.2020 A druhý Áno S nekedy v novembri Bude možnosť zobrať si nový paušal + s novým telefónom podľa ponuky ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar