Verifikácia iba cez sms

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Prečo sa tak tupo držíte overovania cez sms , ked nedokážete mi zabezpečiť spojenie. Je tak ťažke doplniť verifikáciu cez email , ked už aj tupšie kamenné banky to pochopili , alebo je to tou deutche  "dôslednosťou " ?

Editoval/-a rybovcan
uprava syntaxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Čo konkrétne nemôžete verifikovať cez e-mail?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj, toto je verejné f=orum a preto môžem jednoznačne povedaž, že mi to veľmi dobre chápeme. 

zrejme táto správa mala byť adresovaná telekomu. 

neviem čo presne riešiš, ale ak ten smsm kód máš niekde zadať, a nejde ti to skús inkognito mód  či vymazať catche. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

2.jasne , ano telekomu som to chcel povedať, sry

1. napríklad prihlásenie do magenty a pod. ,  proste som na mieste kde nie je signál, používam satelitný net a dosť ma štve , že predpotopne mám čakať na sms

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V magente je mailova adresa nepovinna, neunikatna (moze byt pri viacerych tel. cislach, pricom tel. cislo je unikatnym identifikatorom clena skupiny) a prve roky sa ani neoverovala, mohla sa zadat akakolvek adresa. To nie je len 'deutsche' doslednost, ale sedliacky rozum. 

Mozno telekom najde este zopar ludi ktori maju jednoduchsi pristup k satelitnemu internetu ako k mobilu a zvazi implementaciu. 

Btw. SMS prichadza v priemere podstatne skor ako email, zopar mailovym sluzbam dorucovanie vie trvat minuty, v horsom pripade este nejako poriesit ak umiestni mail do spamu. 

Jasne, pouzivat email na tento ucel, to da rozum.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jednoduche riesenie, klikni v telekom aplikcii na zalozku Magenta1 a prihlasi ta to automaticky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar