Otázka spoločnosti Internet Telekom

Otázka

• 0

Čaute ľudia, Nedávno som sa presťahoval do Nemecka, len pred 2 týždňami. Mal som to šťastie, že som sa presunul na miesto, kde je k dispozícii optické vlákno, preto som si objednal toto: MagentaZuhause XL, za balík L sa hovorí 100 MB / s, ale rozhodol som sa zaplatiť viac o 5 € / mesiac, aby som dostal balík XL na 200 MB / s, pretože prečo nie. Technik má prísť na svoje miesto budúci piatok, nie je si stopercentne istý, čo bude robiť, nikdy predtým nezažil to s mojimi predchádzajúcimi poskytovateľmi internetových služieb, ale myslím, že keďže je to internet z optických vlákien, musí vykonať nejaké inštalácie v byte (?) , Viete, či je smerovač dodávaný alebo ho privádza technik? A moja posledná otázka, keďže nie som najvyspelejšia osoba, je TOTO RIADITEĽ (ten, ktorý je súčasťou môjho balenia) dosť pre XL 200 MB / s? Vďaka!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Čaute ľudia, Nedávno som sa presťahoval do Nemecka, len pred 2 týždňami. Mal som to šťastie, že som sa presunul na miesto, kde je k dispozícii optické vlákno, preto som si objednal toto: MagentaZuhause XL, za balík L sa hovorí 100 MB / s, ale rozhodol som sa zaplatiť viac o 5 € / m tweakbox esiac, aby som dostal balík XL na 200 MB / s, pretože prečo nie. tutuapp  Technik má prísť na svoje miesto budúci piatok, nie je si stopercentne istý, čo bude robiť, nikdy predtým neza appvalley žil to s mojimi predchádzajúcimi poskytovateľmi internetových služieb, ale myslím, že keďže je to internet z optických vlákien, musí vykonať nejaké inštalácie v byte (?) , Viete, či je smerovač dodávaný alebo ho privádza technik? A moja posledná otázka, keďže nie som najvyspelejšia osoba, je TOTO RIADITEĽ (ten, ktorý je súčasťou môjho balenia) dosť pre XL 200 MB / s? Vďaka!

issue got solved!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar