TV a internet po kábli

Otázka

• 0

Dobrý deň,

prosím Vás potrebovala by som kontakt na nejakeho technika, ktory vie prist pozriet do obce Michal nad Žitavou (č.d.) či tu je možné pripojenie TV a internetu cez kábel (nie satelitne)....

Mali by sme zaujem o tieto sluzby z Telecomu, ale zial nevieme sa dopatrat k ziadnemu kontaktu...

Na info linkach si nas prehadzuju s jedneho cisla na druhe a nikto nic blizsie nepovie.

Dakujem velmi pekne za odpoved

Madarova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

prosím Vás potrebovala by som kontakt na nejakeho technika, ktory vie prist pozriet do obce Michal nad Žitavou (č.d.) či tu je možné pripojenie TV a internetu cez kábel (nie satelitne)....

Mali by sme zaujem o tieto sluzby z Telecomu, ale zial nevieme sa dopatrat k ziadnemu kontaktu...

Na info linkach si nas prehadzuju s jedneho cisla na druhe a nikto nic blizsie nepovie.

Dakujem velmi pekne za odpoved

Madarova

staci ak sem zadate svoju adresu..https://www.telekom.sk/dostupnost/nove-lokality

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prípadne https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia

kde si viete pozrieť, či napríklad, vo vedľajšom dome je pokrytie ale vy ho nemáte a vtom prípade požiadať o spojenie taktiež na tej stránke.

Ďakujem pekne, napísali sme podnet na zavedenie novej linky, tak uvidíme či sa nám ozvú...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Jan2225
      Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Slivník (okres Trebišov). Ďakujem
    • Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od mudroncik
      Technik mi po poslednom zásahu u mňa doma vymenil box Arris za Motorolu vip2262. Arris keď som vypol, tak napr. na druhý deň som na jeden šťuk ho zapol a hneď išiel obraz zvuk. Táto Motorola vip2262 keď ju zapnem, tak sa desiatky sekúnd spúšťa modrá obrazovka, blikanie diódy, logo Telekomu a potom sa vypne do červenej LEDky. Musím box zapnúť ešte raz a zas dlhé sekundy nabieha s logom telekomu a pripája sa na sieť a potom až normálne nabehne obraz zvuk. Akoby sa vždy vypol do hlbokého spánku, ale prestavenie tejto funkcie v Menu box neponúka. Viete niekto čo s tým?
    • Od 127480208
      Dobrý deň.
      Máte v pláne v najbližšom období zriadenie Optického internetu  v obci Oslany okres Prievidza?
      Petriska
    • Od homeuser
      Mám doma vlastný router (mikrotik) pripojený za ONT v bridge mode. Nakonfiguroval som na WAN interface PPPoE , NAT a FW. Internet mi funguje. Je možne na môj router pripojiť aj Magio set topbox?