Otázka

• 0

Zaslali ste mi SMS na predlženie služby RRR.O nič som sa Vás neprosil a nepredlžujte mi žiadnu službu bez toho,žeby som o to  žiadal.

Ďakujem .GUŽIK Anton     0902 480 392

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

zasielal ti SMS telekom alebo poskytovatel nejakej sluzby ? Kto bol v SMS podpisany ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto je totiž verejné fórum, preto my nemáme ani poňatia, čo si mohol dostať, ale môžeme skúsiť pomôcť, či naviesť, ak dáš informácie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na nemenovanej stránke merania IQ majú napísané toto:

Poslaním textu RRR na 6678 a/alebo použitím služby uznávate a potvrdzujete, že ste si prečítali podmienky, máte viac ako 18 rokov, ste autorizovaný držiteľ účtu na mobilný telefón a /alebo máte súhlas platcu účtu za mobilný telefón na používanie tejto služby

Kedykoľvek môžete zadarmo zrušiť svoje predplatné zaslaním SMS s textom RRR STOP na 6678

Možno to pomôže.  ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od blankahaj
      Ako vytvoriť el. faktúru, kým otvorím e-mail a zistim kód,  a zapíšem ho,  vraj je nesprávný. ,
    • Od Sabina22
      Dobrý deň, dnes som uhradila faktúry, moje číslo je zablokované, dá sa totocislo odblokovat aj keď je sviatok a následne víkend. Ďakujem pekne za odpoveď 
    • Od tomasmicuda8
      Dobrý deň chcel by som sa opytať či sa dá zriadiť Inkaso paušálu ( vystaviť referenciu mandátu) cez počítač na webe ak áno prosím ako , alebo sa mam dostaviť fyzicky na Telekom predajňu dakujem za odpoveď
    • Od Rastislav.zeman
      Dobrý deň chcem sa spýtať potrebujem dat faktúru na splátky 
    • Od mufnik
      Prečo mne neukazuje faktúra? Chcem vidieť moju faktúru. Dakujem
    • Od Sabina22
      Dobrý deň, dnes som uhradila faktúry, moje číslo je zablokované, dá sa totocislo odblokovat aj keď je sviatok a následne víkend. Ďakujem pekne za odpoveď