Otázka

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dalo by sa dokupit device do tohto programu, nakolko 4 ja malo ???

Ahoj, si na verejnom fóre. 

vôbec netuším čo máš na mysli pod "týmto programom" 

no zariadenie sa doň dosť pravdepodobne bude dať dokúpiť.  

Ale vravím, zrejme nik nemá ani poňatia, o čom hovoríš, a preto ti zrejme nebudú vedieť, lepšie odpovedať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Musis si kupit potom dalsie predplatne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha ok minule som testoval podobnu krabičku Lepši TV a tam tato možnost je ba sa mi zda ešte lepšia nakoko je tam ponuka radii HBO je v ponuke

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mura44
      Ahoj všetci. Ako zrušim Magio GO premium. Ďakujem za všetky odpovede. 
    • Od Mura44
      Dobrý deň Všetkým. Kto z vás má Magio GO premium. Máte tam program Discovery Sciense ? Ja som si kúpil Magio GO premium a ja ho tam nemám. Aj keď v programovom balíčku ho ponúkajú. Ďakujem za všetky odpovede. 
    • Od Lubomir1414
      Zdravim . Zaobstaral som si Magio go tv box a mam taky problem , ze po zapojeni a spusteni boxu sa mi biju ovladace od boxu a od upc. pri zapnuti sa mi zapnu aj box aj upc box naraz a pri vypnuti sa vypnu. stretol sa s tym uz niekto , ze maju oba boxy nastavene ovladace na rovnakej frekvencii? 
    • Od cenculsk
      des a hroza.

v aplikacii magio go nie je mozne si vybrat zvukovu stopu. darmo mam nastavenu slovencinu v aplikacii ako preferovanu zvukou stopu, program mi ide v cestine. a neda sa to ani zmenit pri pozerani konkretneho programu.

pri pozerani v prehliadaci na www.magiogo.sk je to aspon trochu lepsie. sice nastavena slovencina ako preferovana zvukova stopa, ale program ide v cestine. najstastie, nastastie da sa to aspon manualne zmenit pri pozerani konkretnej stanice.

preco takato trivialna moznost nie je aj v aplikacii???

nehovoriac o tom, ze ak mam nastavenu preferovanu zvukovu stopu, preco sa pusti ina, ak pre dany program existuje dana zvukova stopa, ktora je nastavena ako preferovana???
      to chcem tak vela? aby veci fungovali tak ako ich predavate?
    • Od KabLe
      Zdravim,  uz dlhsi cas nefunguje hore lista TV program vyhodi len prazdnu stranku, mozte sa nato pozret ? dik
      + tak isto nahravky pokial idem DOMOV>> NAHRAVKY nic ale ked dam Videopozicovna >>> Nahravky uz to ide
    • Od csabi.garay
      Ahojte,
      Chcem sa opytat, ze ci Magio Go TV Box (Kaonmedia KSTB6077) ma aktivny:
      - DVB-T/T2 tuner - je potrebne doinstalovat nejaku aplikaciu? Alebo je to blokovane?
      - USB port - na citanie obsahu z kluca, napr. fotografie.
      Dakujem