Viazanosť

Otázka

• 0

Skončila mi viazanosť, je možné si zmeniť balík služieb? Ak si zmením balík budem mať všetky výhody Magenta 1?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

keď ti skončila viazanosť na služby môžeš si ich pomeniť či odstrániť.  - áno môžeš si zmeniť aj balík. 

magenta 1 ... predpokladám, že máš svoju magentu. - https://www.telekom.sk/magenta1#/

ako vidíš, svoju magentu môžeš mať, stačí ak budeš mať v telekome paušál. 

nie som si istý, ako to je pokiaľ si u niekoho iného v magente, ale myslím, že ťa to z nej nevyhodí, takže by si mal ísť p starom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pietro123
      Ponúkam 1 voľné miesto v skupine . Pošlite kontakt v správe , pošlem pozvánku .

• Od blaskovamarcela
      Prosím o Vás o kontaktovanie z retenčného oddelenia. Ďakujem
    • Od Vzdy_doHRY
      Ahojte nechcel by sa niekto pridať do mojej magenty? potrebujem niekoho s pevnou sieťov 
    • Od samomuransky
      Zdravím,
      aktivoval som si T-Dáta 25 ku ktorým je poskytovaná služba Magio Go Benefit - jej aktivácia sa mi zobrazuje aj v Telekom aplikácií. Nedarí sa mi ale prísť na to ako službu využiť, teda s akými údajmi sa prihlásiť do samotnej aplikácie Magio Go. Viete mi s tým prosím poradiť?

Ďakujem.
    • Od Nora.13
      Dobry vybrala som si paušál T nekonečno  s novým číslom a chcela som sa opýtať či sa môžem pre telefón zastaviť aj na predajni kde vyplatim aj poplatky 
    • Od app_13adamova
      Dobrý deň.
      Máme Magio Internet-vzduchom a chceme prejsť na vyšší balík.
      Nestacia nám dáta.
      Je to možné aj cez internet, alebo treba navštíviť prevádzku.
      Dakujem. S pozdravom Jakubis-Adamová