Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či bude v telekome dostupná Motorola Edge/Edge +?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, že či bude vo vašej ponuke aspoň tá obyčajná Motorola edge? Lebo už čakám viac ako mesiac a stále nič, ale ak nie tak nevadí. Ďakujem :) .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

do ponuky zaradíme len verziu Motorola Edge, Edge + zatiaľ nie.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od S.tanl.y
      Dobrý deň,
      chcel by som sa informovať či plánujete zaradiť do ponuky Samsung Galaxy S20 FE, prípadne aj s informáciou kedy by k danému došlo, prípadne v ktorej verzii - 4G/5G. Na našom trhu sa už predávať začal tak isto ho ponúka konkurencia.
      Ďakujem za skorú odpoveď

• Od jondras
      Chyba mi prehlad spotrieb hlasove aj datove oddelene nielen za aktualny den, ale aj s historiou aspon jeden tyzden. 

• Od Lucka
      Ahojte,
      Prinášam vám TOP správu tohto leta! V Telekome štartujeme predpredaj čerstvých noviniek Samsung Galaxy Note20 a Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Telefóny boli predstavené len pred niekoľkými hodinami  a sme radi, že ich predobjednávku už teraz viete uskutočniť aj v Telekome! Samozrejmosťou je naša web zľava do výšky 20 eur  
      Predobjednajte si našu novinku už teraz a získajte navyše príslušenstvo úplne zdarma!
      K dispozícii je niekoľko zariadení, ktoré po splnení podmienok Samsungu (viď postup nižšie) získate spolu s predobjednávkou.  K telefónu Samsung Note 20 môžete dostať:  Herný ovládač MOGA XP5-X, bezdrôtovú nabíjačku a trojmesačné predplatné Xbox Game Pass alebo slúchadlá Galaxy Buds+. K telefónu Samsung Note 20 Ultra 5G zasa viete získať:  Herný ovladač MOGA XP5-X, bezdrôtovú nabíjačku a trojmesačné predplatné Xbox Game Pass alebo Galaxy Buds Live.  
      Samsung Galaxy  Note 20 - plná suma: 1049 eur
      T Ideál 21,T Dáta 21, T Ideál 23, T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideál 27 – jednorazový poplatok 549 eur, k paušálu 20 eur
      T Ideál 32, T Ideál 37 – jednorazový poplatok 469 eur, k paušálu 19 eur
      T Dáta HD, T Nekonečno SD -– jednorazový poplatok 319 eur, k paušálu 18 eur
      T Nekonečno HD – jednorazový poplatok 279 eur, k paušálu 17 eur
      T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 199 eur, k paušálu 13 eur
      Biznis Premium 23, Biznis Premium 26, Biznis Premium 28, Biznis Premium 32 – jednorazový poplatok 549 eur, k paušálu 20 eur
      Biznis Premium 35, Biznis Premium 38 – jednorazový poplatok 449 eur, k paušálu 19 eur
      Biznis Nekonečno SD  – jednorazový poplatok 299 eur, k paušálu 18 eur
      Biznis Nekonečno HD  – jednorazový poplatok 249 eur, k paušálu 16 eur
      Biznis T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 169 eur, k paušálu 12 eur

Samsung Galaxy  Note 20 Ultra 5G - plná suma: 1299 eur
      T Ideál 21,T Dáta 21, T Ideál 23, T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideál 27 – jednorazový poplatok 749 eur, k paušálu 22 eur
      T Ideál 32, T Ideál 37 – jednorazový poplatok 669 eur, k paušálu 21 eur
      T Dáta HD, T Nekonečno SD -– jednorazový poplatok 519 eur, k paušálu 20 eur
      T Nekonečno HD – jednorazový poplatok 479 eur, k paušálu 19 eur
      T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 329 eur, k paušálu 17 eur
      Biznis Premium 23, Biznis Premium 26, Biznis Premium 28, Biznis Premium 32 – jednorazový poplatok 749 eur, k paušálu 22 eur
      Biznis Premium 35, Biznis Premium 38 – jednorazový poplatok 649 eur, k paušálu 21 eur
      Biznis Nekonečno SD  – jednorazový poplatok 499 eur, k paušálu 20 eur
      Biznis Nekonečno HD  – jednorazový poplatok 449 eur, k paušálu 18 eur
      Biznis T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 299 eur, k paušálu 16 eur
      Návod ako postupovať ak chcete získať bonus od Samsungu:
      1.      Myslite na to, že je potrebné uskutočniť predobjednávku v dátume od 5. 8. do 20. 8.
      2.      Ďalší a dôležitý krok pre získanie bonusu je predregistrovať sa na samsung-bonus.eu do 20. 8., týmto vyjadríte svoj záujem o bonus.
      3.      Od 21. 8. do 21. 9. doregistrujete identifikačné údaje svojho nového telefónu a potrebné údaje na samsung-bonus.eu.
      4.      Po schválení zaregistrovaných údajov, vám bude e-mailom zaslaný link a e-voucher na príslušenstvo podľa vlastného výberu, ktorý môžete využiť do 21. 10. v e-shope samsung.sk.

Viac informácií nájdete na webe Telekomu
      Tak čo? Zaujali vás nové telefóny? Kto z vás využije aj štedrú nádielku od Samsungu? Podeľte sa o svoje nákupy a názory, som zvedavá J

• Od Lucka
      Ahojte,
      len nedávno sme predstavili našu ponuku nových paušálov a nezaostávame ani pri fixnom internete pre našich biznis zákazníkov. Odteraz máme v Telekome pre firmy a podnikateľov k dispozícii nové programy pevného internetu Biznis NET, ktoré ponúkajú komfort prémiovej služby už v základnej cene. Čo všetko podnikateľom prinášajú?
      Pomoc po ruke
      Každý biznis zákazník s novým programom Biznis NET získava od nás  osobného agenta T-Mastra, ktorý sa postará o všetky jeho produkty
      a poskytne odborné poradenstvo a konzultácie.

TOP Wi-Fi router
      K novým programom Biznis NET získavajú biznis zákazníci kvalitný prémiový Wi-Fi router. Jedným z nich je model ADB SV4251, má lepšie pokrytie Wi-Fi signálom a umožňuje aj prístup k pokročilým nastaveniam.

Bezpečnosť o krok vpred
      Súčasťou služby Biznis NET je aj integrovaná cloud bezpečnostná služba OnNet Security, ktorá chráni firemné dáta pred potenciálnymi kyber hrozbami ako phising, malware a mnohé ďalšie skôr, ako zasiahnu koncový bod, teda napríklad mobil či laptop firmy alebo sieť.. Znamená to, že naše najnovšie riešenie zabezpečuje ochranu pred nebezpečnými stránkami tak, že zablokuje webstránku a následne vám vyskočí upozornenie od Telekomu s oznamom, že stránka je zablokovaná. Databáza nebezpečných stránok sa pritom neustále aktualizuje. Nie je potreba žiadnej inštalácie, nastavení ani aktualizácie zo strany zákazníka.

Nahrávajte ešte rýchlejšie
      Pri programoch optického biznis internetu zvyšujeme rýchlosti uploadu na dvojnásobok (až do 200 Mbps) a po novom uplatňujeme hodnoty download/upload v pomere 5:1. Pri VDSL pripojení sme pristúpili k navýšeniu rýchlosti uploadu tam, kde to bolo technicky možné až do 10 Mbps.

NONSTOP podpora
      V prípade technického problému je tu pre biznis non-stop technická podpora na čísle 0800 123 369. Tá zabezpečí rýchlejšie odstránenie porúch.
      Ak nastane výpadok internetu, zákazník môže požiadať o poskytnutie neobmedzených dát na číslo v sieti Slovak Telekom až na 48 hodín, v prípade pretrvávajúcej poruchy aj dlhšie.

Celú biznis ponuku nájdete TU

Ako sa vám pozdáva nová ponuka? 

prajem pekný deň
      @Lucka
    • Od Daniel Staňo
      Dobry den. Chcem sa opytat na internet v nasej dedine, od Janura 2020 zacala realizacia optickeho pripojenia v Jazernici. Internet tahali z nedalekej dediny asi 3km ktora mala uz VDSL natiahnute je to smer k najblizsiemu mestu Turcianske Teplice. Pocas minuleho tyzdna chodil chlapec z Telekomu a pytal sa po domoch o zaujem o internet u nas nebol kedze zrejme oslovoval domy ktore nemaju internet od Telekomu. My mame magio internet od Telekomu snad uz 10 rokov mozno aj viac. Moje otazky zneju nasledovne. Preco mam na svojom dome podla mapky pokrytia 10VDSL ked sused ktory podla slov chlapov z telekomu ktori chodili podomoch je zanedbatelna vzdialenost maju 40 to je adresa Blažovce 46, dalej preco ma dalsi sused ktori je este dalej odo mna a od ustredne znova 40mb/s VDSL a ja mam 10. Vyzera to tak ze dotycny ktory robil tu mapku pokrytia sa bud zle vyspal alebo si chcel z nas urobit srandu. Pokracujem dalej otazkou na ludi ktori pracuju v Telekome, minuly tydzen ak sa nemylim v pondelok som pozeral tuto mapku volal do telekomu ohladom internetu bolo mi povane na infolinke ze budeme kontaktovany, dalej v stvrtok zacal chodit po dedine Jazernica, Borcova spominany chlapec ktory sa pytal na zaujem, stvrtok rano cca o 9 som mal telefon od Pani z Telekomu ktory zacal tym komu vola ze mame moznost prejst na VDSL technologiu ale len 10 mb(zrejme vychadzala z mapky pokrytia) ktory sa ale po 2 minutach zrusil koli poruche na sieti v Telekome, volal som naspat ale kedze to bolo servisne cislo nikam som sa nedovolal tak som volal infolinku kde mi Pani povedala ano je tam takato moznost zase len 10mb/s ze by bola moznost aj prehodit si sucasne satelitne magio na kablove s archivom atd. dohodli sme sa ze to doma preberieme a zavolam, tak som volal po 2 krat na infolinku a zdvihla mi dalsia pani ktora mi povedala ze to je hlupost na nasej adrese nieje mozne VDSL teda len ADSL 15mb/s(zrejme tato pani vychadzala z aktualneho pokrytia ktore sa uveruje adresou...) z toho som ostal vykolajeny ze ako je teda mozne ze chodi chlapec po dedine pyta sa ludi na VDSL a nam povie ze nemozeme mat VDSL pritom ho v mape mam zapisane=Pani z technickej linky si odporuje informaciami s panou z infolinky. Nasledne v piatok mi o 12 volala zase ta ista pani ktora mi volala v stvrtok o 9 ale kedze som nemohol telefonovat dohodli sme sa ze zavola za hodinu no nezavolala tak som volal na infolinku ze kedy sa ozve ze mozeme sa bavit pan mi povedal ze jej necha odkaz ze som zastihnutelny a mozem hovorit tak som teda cakal a nic a teda znova volam na infolinku ze teda to vyriesim s inou panou, ta mi povedala ze to nieje mozne VDSL ze zase ADSL len takze citil som sa ako blbec, nakoniec v piatok okolo pol 5 prisli 2ja chlapi ktori robili prieskum aj v nasej Dedine boli u susedou ale nas preskocili tak sme si ich odchytili a porozpravali sa povedali ano mate v zozname napisane ze u vas je moznost prejst na VDSL ale len 10mb ale ze nech si podam ziadost na telekom o opravu pokrytia kedze som medzi 4 domami ktory vedla mna Blažovce 46 ma 40mb/s povolene potom ja nemam a obdalsi dom 43 ho povolene zase ma ze nech to opravia ze s tym by nemal byt problem. To som citoval 2 chlapov od Telekomu a este dalsia otazka oni mi tvrdili ze pokial si nezoberieme Pausal od Telekomu tak prechod na VDSL u nas nebude mozny kedze v sucasnej dobe mame Magio Internet cez pevnu linku, Magio televiziu cez satelit a pevnu linku takze mame komplet balik okrem Mobilnych Pausalov od telekomu. Na to sme reagovali ze prechod k telekomu nemame v plane a ostavame tak ako to je a na to mi povedal ze ta pani z technickej linky mi mala povedat ze ten prechod je mozny len ak si zoberieme novu sluzbu co  tomto priapde ostava len na pausal a ten nikto nechce.
      Ak ste to docitali az sem som Vam velmi vdacny a dakujem za pripadne rady a pomoc s tymto problemom, prikladam aj fotky z mapky pokrytia

• Od karool
      Dobry den, chcel by som sa opytat, preco nie je mozne zriadit VDSL pripojku na adrese Osádka 13, napriek tomu ze vsade naokolo aj z vasej mapy pokrytia to je mozne. Rovnako aj vyhladavac sluzieb u vas mi ukazuje dostupnost na Osádke 14, 12 atd. Len na mojej adrese nie. Mam tam zriadene ADSL pripojenie, som "priamo" na ustredni, napriek tomu to nie je mozne?
      Dakujem