volanie v zahranicí

Otázka

• 0

neviem volať zo zahraničia a tiež som si už trikrat podal žiadosť o prenesenie starého čísla a nič

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

mne číslo prenášali 29 dní. 

aj to krátko s tým čo by to zrejme trvalo, keby som na to nepodal reaklamáciu a nežiadal všetky poplatky za ten paušál do doby prenesenia čísla, od objednania služby. 

prenos by mal trvať 4ry dni. 

roaming by sa ti mal zapnúť  normálne, ale niektoré mobily požadujú volať čísla v medzinárodnom tvare. napríklad tie mojich rodičov. 

teda mobil v tvare 09xx xxx xxx skús vytočiť ako +421 09xx xxx xxx prípadne 00421 09xx xxx xxx. 

pevnú linku nie len s predvoľbou slovenska +421 ale s predvoľbou oblasti.  pre príklad bratislava 02 xx xx xx je +421 2xx xxx xx

ostatné oblasti  ako príklad ZA čo má predvoľbu 041 tak +421 41 xx xx xxx

prípadne + nahradiť 00 záleží, malo by to byť to isté, ale z vlastných skúsenosti viem že to tak nie je v  úplne všetkých prípadoch. 

skús možno len toto ti to už vyrieši problém. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máš tam chybu. Jedna 0 sa vynecháva. Napríklad telefónne číslo.: 0903123456 je v tvare : +421903123456, respektíve 00421903123456.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ER745311
      Dobrý den 

všimla som si že mi opäť idte účtovať sumu na rámec roamingových dát . nerozumiem prečo a rada by som o vysvetlenie 
      jedná sa o 0,49MB mimo EU+ ale tie by som mala mať pokryté paušálom

dakujem 
    • Od Marcel
      Dobrý deň, evidujem tento problém, odkedy je vianočná akcia.... Mám 6 produktov 😁

• Od eduard.koval
      Zdravíčko. Som tu nový a mám celkom nepríjemný problém. S mojím t.č., ktoré mám z Telekomu som pred pár týždňami prešiel k pomarančom. Všetko išlo v poriadku, no prišiel Telekom s akciou hlavne o tie dáta na Predplatenku. Tak som sa nechal zlákať, preniesol som si to číslo z Orange nazad do Telekomu(v orange som bol bez viazanosti). Dnes som si dal simku z T do mobilu, zapol mobilné dáta, kvôli rcs správam hlavne, zavolal na číslo 12350 aby sa aktivovala simka. Všetko fachčí až na jedno: nedá sa mi dovolať na to prenesené číslo a jak kukam na RCS správy, funguje to korektne AVŠAK mám úplne iné číslo, než ktoré som si preniesol. Čo mám robiť? Vďaka za podrobné info priatelia😘.

• Od romanless
      nejde mi roaming v Chorvátsku počas 9 dní....
    • Od sariri
      Dobrý deň.
      Po prenose čísla sa mi nezobrazujú  MMS od iného operátora ako od Telekomu.  Po prijatí MMS od iného operátora mi príde len sms s textom o možnosti pozretia na webovej stránke starého operátora. 
      Dá sa to niekde prosím prenastaviť?
      Ďakujem 
    • Od d.sitavancova
      Dobry den prajem, chcem sa informovat po kolkych dnoch si viem preniest cislo nakolko mi bolo povedane ze mi pride sms ale uz je to tyzden od kedy mi kurier priniesol novu sim kartu a po smske ani stopy.