Otázka

• 0

Mam smart box od nemenovaného poskytovateľa a chcem tam napojiť  telekom VDSL. sú tam síce prednastavene parametre ale nefunguje internet. Keď ho zapojím za modem od tcom, tak funguje, ale nechcem to tak riešiť. Ďakujem za rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Mam smart box od nemenovaného poskytovateľa a chcem tam napojiť  telekom VDSL. sú tam síce prednastavene parametre ale nefunguje internet. Keď ho zapojím za modem od tcom, tak funguje, ale nechcem to tak riešiť. Ďakujem za rady

nezakladaj nove temy o tom istom v predchadzajucej teme som ti odpovedal.

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vymazali mi ho, lebo som tam napísal značku druhého operátora, a pritom si chcem na to zapojiť telekom... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Musíš ísť do webového rozhrania routra. Ip adresa je 10.0.1.138 ked už budeš v rozhraní tak si nájdi technican alebo česky je to ostatní a vyber wan a tam si vyber vdsl ppp. Nastav data interface  Wlan id 2510  úplne dole sa prihlásiš zo svojimi prihlasovacími údajmi ktoré ti dal Telekom. Reštartuješ  počkáš pár minút a malo by to ísť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len to 2510 mi tam nechce ísť... Namiesto tej nuly mi tam ide dat všetky čísla, len ta nula nie... Ale dik za pomoc

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No tak potom neviem ale mne sa to pekne dalo nastaviť.

Smartbox.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Diky moc. Už to ide. Mal som tam prehodené aj dial on, a keď som to dal podľa tvojho obrazku tak to pekne naskočilo. Ešte raz dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Diky moc. Už to ide. Mal som tam prehodené aj dial on, a keď som to dal podľa tvojho obrazku tak to pekne naskočilo. Ešte raz dakujem

Rada so pomohla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar